Aldatma Bilgileri

Aldatan Eş Ne Yapmalı?

Aldatılan Eş Ne Yapmalı?

Sayın okurlarımız; İnsanlar tarih boyu eşlerini aldatmışlardır ve günümüzde de aldatma eylemlerini sık sık gerçekleştirmektedirler. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile İnternetin her eve her iş yerine  ve hatta cep telefonlarına yayılmasıyla internet üzerinden hizmet veren sosyal paylaşım sitelerinin haberleşme sistemlerinin (facebook, youtube, twiteer, whatsapp, viber, line,wchat vb.) çoğalması ile  insanların sanal ortamdaki muhabbetleri ve bağımlılıkları artmıştır. Bu duruma birde farklı televizyon programları aldatma (zina) nın suç olmaktan çıkartılması şehirlerin büyüyerek gelişmesi ve insanların ekonomik refah düzeyi artması insanların birbirlerini aldatması için büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Sizler eşiniz tarafından aldatıldığınızı düşünüyorsanız öncelikle bu durumu eşinizle kesinlikle paylaşmayın çünkü aldatan eşler sevgilisiyle uygunsuz bir vaziyette yakalansalar dahi kesinlikle eşlerini aldattıklarını kabul etmezler. Aldatma eylemini gerçekleştirdikleri halde gerçekleştirdikleri aldatma eylemlerini kabul etmeyerek kutsal kitaplarının üzerine varsa çocuklarının üzerine yemin ederler en kutsal saydıkları dini inançlarını bile ayaklar altına alarak bu inançlarını eşlerini ikna etmek için hiçe sayarlar. Aldatılan eşlerin yapmış olduğu en büyük hata eşlerinin kendilerini aldattığı yönünde şüpheye düşerek en ufak bir ipucu yakaladıklarında bu durumu eşleriyle paylaşarak tartışmaktadırlar. Tartışmanın neticesinde aldatan eş varsa çocuklarının ve kutsal kitabımızın üzerine yemin ederek eşini aldattığını kesinlikle kabul etmemektedir. Bu nedenle eşinizden aldatıldığınız yönünde şüphe duyuyorsanız bu durumu başta eşiniz olmak üzere en yakın arkadaş akraba ve dostlarınızla kesinlikle paylaşmayın. Çünkü eşiniz sizi en yakınınız ile aldatıyor olabilir ve yahut eşinizin sizi aldattığınız kişi yuvanızın dağılmaması için bu durumu eşinizle paylaşarak size iyilik yapmak isterken farkında olmadan kötülük yapabilir.

Sizler aldatıldığınızı düşünüyor iseniz normal yaşantınıza olağan şekilde devam etmelisiniz. Ancak eşinize belli etmeden eşinizin hal ve hareketlerini yakından takibe almalısınız. Eşinizin olağan dışı davranışlarını not ederek arada ki farklılıkları irdelediğinizde sonuca daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Örneğin eşinizin sabahları evden çıkış saati ile akşam eve geliş saatleri, eşinizin ay içerisinde şahsi harcamaları, eşinizin sonradan oluşan balık, spor ve çeşitli yeni aktivitelere katılması, eşinizin son zamanlarda kıyafetlerine özen göstermesi vb. davranışlarının not alınması aldatmanın tespiti için oldukça önemlidir. Eşiniz tarafından aldatıldığınız yönünde kuvvetli şüphe ve emareler ortaya çıkmış ise bu durumu kesinlikle elle tutulur gözle görülür materyallerle ispatlamalısınız. Çünkü ileride eşinize karşı açacağınız boşanma, mal paylaşımı ve velayet davalarının görüleceği mahkemelere elinizde bulunan aldatma yönündeki delilleri ibraz ederek mahkemeler huzurunda haklı olduğunuzu ispatlayarak ileride eşinize karşı açacağınız davanızı kazanabilirsiniz. Eşinizin sizi aldattığını bilmeniz bu durumu başkalarına anlatmanız elinizde delil olmadan mahkeme huzurunda hiçbir işe yaramayacaktır. Aldatmanın mahkeme huzurunda ispatı sizin ve tanıklarınızın beyanları ile oldukça zor hatta imkânsız olacağını kesinlikle unutmayın. Bu nedenle eşinizin sizi aldattığını kesinlikle ispatlamalısınız. Sizler eşinizin sizi aldattığından şüpheleniyorsanız. Şüphelerinizin gereği yapmış olduğunuz araştırmalar sonucunda çeşitli ipuçlarına ulaşmanız halinde elde ettiğinizi ipuçları profesyonel işinde uzman Özel Dedektiflik Bürosu yetkilileri ile paylaşarak profesyonel yardım almalısınız. Eşinizin dışarıda takibini kesinlikle kendiniz yapmaya çalışmayın çevrenizden size yardımcı olmak isteyen iyi niyetli arkadaş ve dostlarınızın yardımlarını kabul etmeyin çünkü eş takibi oldukça zor ve meziyetli bir iştir. Kesinlikle profesyonel yardım almanızı tavsiye ederiz. Şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. müşterilerine Türkiye’nin ve Dünya’nın tüm bölgelerinde 7 gün 24 saat hukuka uygun hizmet vermektedir. 

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç