HİZMETLERİMİZ

Adres Tespiti Araştırması

Adres Tespiti

İzmir Dedektiflik Hizmetleri sadece kişiler değil kurumlar içinde çalışan bir dedektiflik şirketidir. Gelişen ve değişen dünyamızda ülkemiz açısından birçok ticari faaliyet yürütülmektedir. Dünyada yaşanan ekonomik kriz sebebiyle birçok kurum zarar görmüştür. Bunların arasında ülkemiz içinde bulunan bazı kurumlar da yer almaktadır. Yaşanan kriz ve kaybedilen yüklü miktarlarda para insanların birbirine güvenemediği, huzursuz bir ortam oluşturmuştur. Bazı kişiler insanların güven duygusundan faydalanarak dolandırıcılık yapmakta ve mağdur olan kurumlar ellerinde, dolandırıcı kişiler hakkında bilgi olmadığı için zarar görmektedirler. Dolandıran kişi, kuruma bilgi vermiş olsa bile bilgileri sahte olduğu için mağdur durumda olan kurum, hukuksal işlem başlatsa dahi sonuç alamamaktadır.

Her insan karşısındakine güvenebilmeyi ister elbette. Ancak oluşturulan güvensizlik ortamı sebebiyle insanlar birbirine güvenmekte tereddüt etmektedirler. Şirketler kendisi ile iş yapan diğer firmalar, kuruluşlar hakkında bilgi toplayarak ne kadar güvenli bir şirketle çalışacaklarını görmek isterler ya da bünyelerinde çalıştırdıkları kişilerin ne kadar güvenilir olduğunu öğrenmek için çeşitli adres ve nüfus bilgilerini saklarlar. Ancak bu bile dolandırılmayı engelleyemeyebilir. Bu yüzden kurumların çalışacağı kişi ya da kurumlar hakkında önceden kesin bilgilere ulaşmış olması gerekir. Dolandırıcılık yaşanması halinde bu bilgiler kullanılarak çalınan para ya da bilgiler kurtarılabilir.
İzmir Dedektiflik Hizmetleri kurumsal dedektiflik hizmetleri veren saygın bir dedektiflik şirketidir. Araştırılmasını istediğiniz kişi ya da kurum için sizin adınıza kesin bilgiler bularak mağdur olmanızın önüne geçmektedir. Bu tür bilgilerin daha önceden toplasında her zaman yarar vardır. Uzman bir kadroya ve yılların tecrübesine sahip olan şirketimiz sizin için gerekli araştırmayı yapar ve dolandırılmış olsanız dahi hukuki süreç içinde avukatlarınıza destek olacak bilgileri size sağlayabiliriz. Şirketimiz bilgi ve belge araştırmasında kurumların başvurduğu ilk yerdir. Araştırılması istenen kişinin kimlik bilgilerinden yola çıkarak işyeri adresi, ikamet adresi, ticari faaliyetleri irtibat telefonları ve varsa aracı ve aracının plakası tespit edilerek elde edilen bilgiler en seri şekilde müşterimize rapor halinde teslim edilir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.


Yorumlar

Yorum Yapabilirsiniz

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç