HİZMETLERİMİZ

Ortaklık Araştırma Hizmeti

Ortaklık Araştırması

Günümüz şartların yaşayabilmek için herkes düzenli olarak çalışıp üretmektedir. İnsanlar kendi başlarına, aile bireyleri ile veya aileye mensup olmayan kişiler ile ortak olarak çalışıp hizmet veya ürün satmaktadırlar. İnşaların büyük bir kısmı maddi yetersizlikler veya fikir sahibi olan kişiler ile ortak bir noktada bir araya gelerek çalışmakta mesleklerini icra etmektedirler. Bahsi geçen bu kişiler iki ya da daha fazla kişi ile bir araya gelmek sureti ile kurulan ortaklıklar dünya genelinde kabul sistemdir. Bu kurulan ortaklıklar her sektör için yapılabilmektedir. Genelde büyüme amaçlı yurtiçi veya yurtdışı menşeili ortaklıklarda küçük ölçekli firmaları yabancı ortaklar sayesinde kalkındırmaktadır. Fakat bu tip kurulacak olan ortaklıklarda kişilerin birbirlerini tanımaması veya geçmişlerini tam olarak bilmemeleri sebebiyle kafalarda hep soru işareti kalmaktadır. Birbirlerini tanımadan araştırılmadan yapılan ortaklıkların büyük kısmında çeşitli problemler yaşanmaktadır. Bunun sebebi de kişilerin ve firmaların birbirlerini tanımaması, çalışma politikalarını bilmemesinden kaynaklanır. Ortaklıkların kurulmasının ardından özellikle merkez ve şubenin uzak olduğu durumlarda hesapların kontrol edilmesi, alınan kararlardan haberdar olunması gibi durumlar zorlaşabilmektedir. Ülkemizde ve dünyada ortakların birbirini dolandırması olayı çok sık yaşandığı için insanlar artık güven duygularını ortaklarına karşı kaybetmiş durumdadır. Bu nedenlerle ortaklık kurulmadan önce düzenli ve sistemli bir şekilde araştırma yapılması gerekmektedir.

Şirketimiz bu gibi durumların önlenebilmesi amacı ile bünyesinde konusunda uzman satış analistleri, piyasa araştırma uzmanları ve araştırma personeli ile hizmet vermektedir. Sizlerin bir firma ile alış veriş yapmadan, ortaklık kararı almadan önce gerekli araştırmaları (necessary research before making a partnership decision) yapmış olması kanaatindeyiz. Yapılacak olan araştırmalar neticesinde karşı firmaların sahiplerinin, yetkililerin araştırılması adres bilgilerinin doğruluğunun teyit edilmesi gerekmektedir. Bunun haricinde firmaların piyasadaki durumu, itibarı, faaliyet alanları ve kapasiteleri, referansları, ticari bilinirliği, daha önceki yapılan işlemlerde kredi geçmişleri ve piyasaya çevreye olan borçları alacakları gibi konularda araştırılmaların yapılması şirketiniz için çok faydalı olacaktır. Firmamız yaklaşık 25 yıllık tecrübesi ile sizlere bahsi geçen konularda profesyonel kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet ve danışmanlık vermektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.


Yorumlar

Yorum Yapabilirsiniz

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç