HİZMETLERİMİZ

Tebligat Adresi Araştırma Hizmeti

Tebligat Adresi Araştırma

Herhangi bir anlaşmazlıkta eğer kişilerin hayatını önemli ölçüde etkileyecek bir durum söz konusu ise taraflar birbirlerine dava açabilir. Dava açılacak kişi ya da kişiler belliyse iş daha kolaydır, fakat bazı konularda haksızlığa uğrayan kişiler, dava açacak kişiyi bulamaz. Bu iki şekilde meydana gelebilir. Birinde kişiler, kime dava açılacağını bilemez. Belli konularda karışık durumlar söz konusudur. Herkes suçlu görünebilir, ama asıl sorumlu belli değildir. Diğer tip ise davalı kişinin bulunamaması durumudur. Kişi dava açmaya hazırdır, ancak dava açılacak kişiye ulaşamaz. Sayılan her iki durumda da arzu ettiğiniz takdirde, yıllardır özel dedektiflik sektörünün lider kuruluşu İzmir Dedektiflik Hizmetleri olarak bünyemizde bulunan uzman personelimizle, devreye girerek, olayın örgüsünü bütünsel olarak görmenize yardımcı olmaktayız. Bir vakada kötü sonuçların ya da anlaşmazlıkların sorumlusunu açığa çıkarmakta ve davacıya bu kişi ya da kişilerin bilgilerini rapor halinde sunmaktayız. Yalnızca kişilerin kim olduğunun değil, aynı zamanda bu kişilerin hayatlarının nerelerde ve ne şekilde yaşandığının bilinmesi davacı için hem delil hem de avukatına aktarmak için gerekli cevapları sağlar. 

Eğer sorun, dava açılması gereken kişinin nerede olduğunun bulunamaması ise, dava edilecek kişinin genel yaşayışı ile ilgili bilgi toplayarak, bu kişinin nerelerde bulunabileceği detaylı bir şekilde araştırılır. Olası adreslerin dökümü çıkarılıp her biri tek tek yerinde ziyaret edilir. Başarı ile sonuca en kısa sürede ulaşmak için çalışan İzmir Dedektiflik Hizmetleri, tebligat yapılması istenen kişi ya da kişileri bizzat tespit ettikten sonra, ayrıntılı raporu size sunmaktadır. Sunduğu her hizmette olduğu gibi, tebligat adresi araştırmalarında (notification address research) da gizliliği esas alan İzmir Dedektiflik Hizmetleri, daima doğru stratejileri kullanarak sonuca gitmektedir. Açılmış ya da açılacak olan hukuk mahkemelerinde, icra davalarında davalı, borçlu veya borçlulara tebligat yapılabilmesi için davalı ve borçlu olan şahısların son ev ve işyeri adreslerinin tespit edilmesi tespit edilen adreslerin borçlular tarafından kullanıldığını ispatlayan belge ve bilgilerin toplanarak tebligatın yapılmasının sağlanması işlemini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca açılmış olan mahkemelerde taraflara tebligat yapılamadığı anlarda tarafların adreslerini tespit ederek tebligatın yapılmasını sağlayarak karşı tarafın davadan haberdar edilmesi konularında çalışmaları uzman kadromuzla yaparak sonucu rapor halinde müşterimize sunuyoruz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.


Yorumlar

Yorum Yapabilirsiniz

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç