HİZMETLERİMİZ

Evlilik Öncesi Araştırma Hizmeti

Evlilik Öncesi Araştırma

Sayın okurumuz, Evlilik kurumu erkek ile kadının aile kurmak ve ömürlerini devam ettirmek için kurulan sosyal bir kurumdur. Evlilik, insan doğasının gereği tüm toplumların kabul ettiği meşru bir yaşam biçimidir. Bireyin kendine ait bir hayatı ve sürdürmesi gereken ailevi ilişkileri vardır. İnsanlar eşlerini severek evlenirler ve her insan eşiyle çocuklarıyla mutlu bir yaşam sürmek ister. Ancak bazı durumlarda evlilikler istenildiği gibi sonuçlanmayabilir. Evlilik birliği içerisinde eşler arasında ortaya çıkan ciddi anlaşmazlıklar, maddi ve manevi olumsuzluklar, eşlerin kötü alışkanlıkları ve birbirlerine karşı tutarsız davranışları eşler arasında sorunların büyümesine ve evliliklerin son bulmasına neden olabilmektedir. Evlilik birliği içerisinde yaşanan bazı ciddi sorunlar; eşlerin evlenmeden önceki hayatları incelenerek, basit araştırmalar neticesinde; alışılagelmiş kötü huylar, geçmişte işlenen suçlar, uyuşturucu ve uyarıcı madde bağımlılığı, alkol kullanımına yatkınlık, cinsel sapkınlık, yalan söyleme alışkanlığı ve benzeri olumsuz alışkanlıklarının tespiti mümkün olabilir.

Günümüzde evlenmek isteyen taraflar evliliğe adım atmadan önce birbirlerinin karakterlerini, kötü huylarını ve olumsuz davranışlarını tam olarak bilmemektedirler. Bu duruma, kişilerin evlilik öncesi tanışma süresi yeterli olmaması da eklendiğinde evlenen çiftlerin evlilikleri kısa sürede son bulmaktadır. Ayrıca insanların evlilik ve eşlerinden beklentilerinin yüksek olması ve evlilik birliği başladıktan sonra bu beklentilerin karşılanmaması da; büyük bir istek, hazırlık ve emekle kurulan evlilik birliğini, yine çok kısa süre içerisinde dağılmasına sebep olabilmektedir. Sizlerinde yapacak olduğunuz evliliklerinizin kısa sürede son bulmaması için müstakbel eşinizi tanımanız ve onun hakkında sağlıklı ve gerçek bilgilere sahip olmanız evlilik hayatınıza henüz başlamadan can suyu verecektir. Sizler evlilik öncesi tanışmanızda evleneceğiniz şahsa karşı gelişen sevgi, aşk gibi duygularınızdan dolayı, bir an önce evlenerek mutlu bir yuva kurmak için evleneceğiniz kişinin karakterine kendinizi tam anlamıyla odaklayamayıp sağlıklı bir analiz yapamadan  kendinizi kaptırırsanız; gerçekleri göremez, ilişkinize tozpembe gözlükle bakar hale gelirsiniz, bu durum ise art niyetle size yaklaşan kişilerin oldukça işine yarayacaktır.

Bugünlerde genç hanımları kandırarak kendilerine cinsel, maddi ve manevi çıkar elde etmek için kandırarak, dolandırmak isteyen art niyetli insanlar oldukça fazladır. Bu nedenle sizler tanıştığınız partnerinizle evlilik kararı aldığınızda almış olduğunuz bu kararı uygulamaya geçmeden önce; partnerinizin geçmişini, sabıka kaydını, suç işlemeye meyilli olup olmadığını, yalan söyleme alışkanlığının bulunup bulunmadığını ve en daha önemlisi de size karşı sadakat yükümlülüklerini yerine getirip getirmediğini evlilik öncesinde araştırmalısınız. Firmamız İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş. 20 yıllık mesleki tecrübesiyle evlenme isteyen siz değerli müşterilerimize, evlilik öncesi araştırma hizmeti (premarital research service) vererek sizlerin gelecekte üzülmemeniz maddi ve manevi zarara uğramamanız profesyonel hizmet vermektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.


Yorumlar

Yorum Yapabilirsiniz

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç