HİZMETLERİMİZ

Eş Takibi Hizmeti

Eş Takibi

Sayın misafirlerimiz, yürürlükte olan ülkemiz kanunlarında sadakat, evlilik birliği içerisinde iken eşlere zorunlu kılınmıştır. Aile hukukumuzu düzenlemekte olan 4721 Sayılı Türk Medeni Kanununda 185. Madde de eşler birlikte yaşamak, birbirlerine yardımcı olmak ve birbirlerine sadık kalmak zorundadır şeklinde belirtilmiştir.

Türk Medeni Kanunu Madde 185:

Evlenmeyle eşler arasında evlilik birliği kurulmuş olur. Eşler, bu birliğin mutluluğunu elbirliğiyle sağlamak ve çocukların bakımına, eğitim ve gözetimine beraberce özen göstermekle yükümlüdürler. Eşler birlikte yaşamak, birbirine sadık kalmak ve yardımcı olmak zorundadırlar.

Yukarıda görüldüğü üzere kanun maddesinin de belirttiği gibi eşler evlilik birliği süresince birbirlerine karşı sadık ve dürüst olmak zorundadırlar. Ülkemizde ve gelişen tüm dünya ülkelerinde teknolojinin gelişmesiyle teknolojinin hem faydalarını hem de zararlarını gün geçtikçe belirgin şekilde görmekteyiz. Teknoloji ile birlikte insanlar arasındaki ilişkilerde daha kolay bir hal almıştır. Yaşanan çarpık ilişkilerin temelinde bize göre teknolojinin bu denli kötü yönde kullanılması gelmektedir. İnsanlar yaşanılan tüm sıkıntıları, günlük telaşları bile bahane ederek artık eşlerine karşı dürüst olmayı bırakıp kendini çarpık ilişkilerin, çökmekte olan ahlakımızın kollarına atmaktadır. Her ne sebep ile olursa olsun eşler birbirlerine ve çocuklarına karşı sorumluluk sahibi olup onlara yalan söylememeli onları kandırmamalıdır. Fakat günümüzde iletişimin ve toplumun da etkisiyle eşler birbirlerini cinsel veya duygusal olarak kandırmakta aldatmaktadırlar.

ARAŞTIRMA SÜRESİ

İzmir Dedektiflik A.Ş. 1995 yılının Haziran ayında kurulmuş olup ülkenin ilk dedektiflik firması olduğu gibi A.Ş. ünvanına sahip tek dedektiflik firmasıdır. Şirketimiz eş takibi, sadakat araştırması hizmetini çeşitli yöntemlerle gerçekleştirmekte ve işi sonuca ulaştırmaktadır. Verilecek olan hizmetin yapılabilmesi için hangi yöntem ile çalışılması gerektiği belirlenmelidir. Bunun için eşini takip ettirecek kişi ile ön görüşme yapılmalı, eşi hakkında karşılıklı münazara edilmelidir. Yapılacak olan ön görüşme neticesinde hizmetin şekli, kaç gün çalışılması gerektiği, hizmetin ücreti, iş sonucunda ulaşılması beklenen bilgiler gibi merak edilen akıllarda kalan tüm konular konuşulur. Yapılan görüşmenin ardından eşini takip ettiren kişi anlaşmaya karar verir ise karşılıklı olarak imzalanan iş sözleşmesi yapılır. Bu iş sözleşmesinde yapılacak olan takibin kaç gün süreceği, ne kadar ücret alınacağı gibi tüm bilgiler yer almaktadır. Sözleşmenin ardından planlanan biçimde araştırma hizmeti başlamaktadır.

Vermiş olduğumuz hizmetin yıllardır sürmesi ve sahip olduğumuz tecrübeye dayanarak aldatma tespitlerinin eş takiplerinin yasak ilişki yaşayan eşlerin delillendirilmesi, ispatlanması durumu yaklaşık 7 günlük çalışma neticesinde sonuca varabilir. Hizmetten alınacak verimi arttırabilmek için elimizden gelen tüm çabayı göstermekteyiz. Yapmış olduğumuz işlerde varmış olduğumuz sonuçlara göre yasak ilişki yaşayan kişiler 7 gün süre içerisinde 1 ile 3 kere arasında görüşme yaparlar. Vermiş olduğumuz hizmetlerin %98’i bir haftalık süre içerisinde sonuçlanmıştır. Fakat bazı istisnai hallerde (eşinin sevgilisi ile görüşeceği günü biliyor olması, eşinin sevgilisi ile gideceği oteli biliyor olması, eşinin sevgilisi ile yurtdışı tatiline gideceğini biliyor olması ) yapılacak olan hizmet süresi kısalır bir ile iki gün arasında çözümlenebilir.

HİZMETİN VERİLİŞ ŞEKLİ

Eş takibi hizmetinde yapılacak olan çalışma şekli aslında takibi yapılacak olan şahsın hayat standartına, yaşam kalitesine, mesleğine, hobilerine göre belirlenir. Genelde vermiş olduğumuz araştırma hizmeti şahsın sabah evinden çıktığı anda başlayıp gece eve girene kadar devam eder. Bu şekilde yapmış olduğumuz takipler neticesiz kalmaz. Çünkü şahsın sabah evden çıktığı andan itibaren gün boyunca kimler ile görüşür, konuşur, buluşur, nerelere gider, kendisinden başkasının evine gider mi, karşı cinse olan ilgisi, karşı cinsle buluşması gibi günlük hareketlerinin de takibi yapılacak olan hizmete faydalıdır. Yapılan bu hizmet neticesinde herhangi bir olumsuz sonuca ulaşılırsa karşılaşılan bu durum yasalara uygun bir biçimde profesyonel ekip personelimizce kayıt altına alınmaktadır. Verilen hizmet bittiğinde elde etmiş olduğumuz tüm bilgiler, belgeler ve materyaller rapor halinde hazırlanarak müşterimize sunulur.Şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. sektörünün lideri olarak yaklaşık 25 yıldır özel dedektiflik mesleğini icra etmekte eş takibi hizmeti sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz eş takibi sadakat araştırması hizmeti verilen tüm diğer hizmetler gibi yüksek güvenlik önlemleri altında, mesleki etik kurallara ve toplumun belirlemiş olduğu ahlaki kurallar çerçevesinde gerçekleşmektedir.

EŞ TAKİBİ HİZMETİNİN ÜCRETLENDİRİLMESİ

İzmir Dedektiflik A.Ş. olarak veriş olduğumuz tüm hizmetler gibi eş takibi sadakat araştırmasının da ücreti merak edilen konular arasındadır. Özel dedektiflik hizmetini verdiğini iddia eden diğer şahıslar, çeşitli firmalar eş takibi hizmetini belirli bir sabit fiyattan yapmaktadırlar. Fakat eş takibinin ve diğer tüm hizmetlerinin tek bir ücrete bağlı olması sabit olması mümkün ve uygun değildir. Yapılacak olan her iş verilecek tüm hizmetler birbirinden farklı özelliktedir. Bunun için ücretlerinin sabit olması normal değildir. Yapılacak olan nev’ini bilmeden, bilgileri almadan fiyat vermek kesinlikle çok yanlıştır. Eş takibi hizmetinin ücreti diğer hizmetlerden farklı olduğu gibi kendi içerisinde de farklılıklar gösterir. Örneğin, takibi yapılacak olan şahsın sosyal yaşantısı, kullandığı aracın markası modeli motor gücü, takip süresi, çalışacak olan ekip sayısı gibi hususlar değerlendirmeli bunun neticesinde fiyatlandırma yapılmalıdır. Şirketimiz tarafından profesyonel eş takibi hizmeti hakkında bilgi almak istediğiniz taktirde şirket merkezimizi 7 gün 24 saat ücretsiz danışma hattımız 444 7 635 numaralı telefondan arayarak firma yetkililerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

ELDE EDİLEN DELİLLERİN KULLANILMASI

Ülkemiz kanunlarında geçerli olan kanunlarda hem ceza hem de hukuk yargılamalarında Sayın mahkemelere sunulacak olan delillerin hepsinin kanunlarımıza uygun biçimlerde elde edilmiş olması gerekmektedir. Hukuka aykırı biçimlerde elde edilmiş olan tüm deliller mahkemeler tarafından göz ardı edilip bu delillere itibar edilmez. Bunun sebebi ise elde edilmiş olan delillerinin tamamının suç işlemeden kanunlara uygun biçimlerde elde edilmesini sağlamaktadır. Özel dedektiflik yaparken takip edilen şahısların özel hayatlarına müdahale etmeden, herkes tarafından görülebilecek yerlerde, başkaları tarafından görülmesinin mümkün olduğu yerlerde yaşanan olayların tespit edilerek delillendirilmesi gerekmektedir. Bunun haricinde yapılacak olan tüm işlemler hukuka aykırı elde edilen delillerden sayılır ve mahkemeler tarafından bu delillere itibar edilmez. Bu şekilde işlenen suçların cezası 5237 sayılı Türk Ceza Kanunun 134. Maddesinde özel hayatın gizliliğinin ihlal şeklinde açıkça belirtilmiştir.

İzmir dedektiflik A.Ş. ailesi olarak yapmış olduğumuz tüm hizmetlerde olduğu gibi eş takibi konusunda da yasalara riayet ederek çalışmaktayız. Profesyonel ekiplerimiz eş takibi sadakat araştırması hizmeti verdiği sırada elde edeceğimiz delillerin hepsi kanunlarımıza uygun biçimdedir. Takibi yapılan kişi ve bu kişinin sevgilisinin görüntüleri tamamen kanunlara uygun kamuya açık herkesin rahatlıkla görebileceği yerlerde(otel, pansiyon, motel, gece kulübü, night club, kamuya açık plajlar, havuz, bar, park, kafe, dağlık yerler, otopark ve benzeri) elde edilip delillendirilmektedir. Bu çekilen görüntüler hukuka uygun elde edilen görüntülerdir ve bu görüntüler mahkemelerde delil olarak kullanılır. Çekilmiş olan bu görüntüler Sayın mahkemelerin hâkimlerince kabul görmektedir. Sayın mahkeme hâkimleri bu deliller ışığında karar vermektedirler.

UYARILAR

Eş takibi hizmeti almayı düşünen kişilerin yapmaması gereken 2 büyük hata vardır. Bunlardan birincisi eşinin davranışlarından, hal ve hareketlerinin şüphelendiğinizde, eşinin kendisini aldattığı yönünde ufak bir emare bulduğunuzda kesinlikle eşi ile bu konuyu görüşmemelidir. Eşinize beni aldatıyor musun gibi bir söylemde bulunmanızın ardından bize başvurduğunuz takdirde verilecek olan hizmetin süresi uzayabilir. Çünkü eşiniz sizin anlamamanız için daha fazla çaba sarf edip belki sevgilisi ile görüşmeye ara verebilir ya da çok az görüşebilir buda verilecek olan hizmetin süresini uzatır ve size maddi olarak maliyeti arttırabilir. Yapılmaması gereken ikinci hata ise eşinizin sizi aldattığından emin olduğunuz takdirde kendisi imkânlarınız ile eşininiz sevgilisine ulaşmaya çalışmanızdır. Bunu hem merakınızı gidermek için hem de alacağınız dedektiflik hizmetine faydalı olması maliyeti düşürmesi amacıyla yapıyor iseniz bu bilgiler herhangi bir şekilde dedektiflik ücretini etkilemeyecektir. Ayrıca size zaman kaybettirir veya eşinizin duymasına sebep olabilirsiniz. Verilecek olan hizmet esnasında zaten eşinizin takibi yapılacağı için eşinizin görüştüğü karşı cinsin kim olduğu, nerede çalıştığı gibi merak edilen tüm bilgilere ulaşılacaktır. Bu sebeplerden dolayı eşinizin sizi aldattığını düşündüğünüz durumlarda eşiniz ile nu konuyu görüşmeden ve herhangi bir işlem yapmadan dedektiflik firmasına başvurmanız sizin yararına olacaktır. Ayrıca eşinize her ne kadar bu konu ile ilgili soru sorarsanız sorun inkâr edecektir. Karşı cins ile uygunsuz şekillerde olan görüntüleri olsa dahi inkâr edip çocuklarınızın üzerine yemin edecektir aldatmadığına dair. Sizin tüm tartışmalarınız sonuçsuz kalacak kabul etmeyecektir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.


Yorumlar

Yorum Yapabilirsiniz

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç