HİZMETLERİMİZ

Çalıntı Oto Araştırması

Çalıntı Oto Araştırma

Oto hırsızlığı günümüzde çok yaygın olarak yapılan suçlardan bir tanesi. Bazı insanlar hırsızlığı meslek olarak görmekte ve bunu yaparken de hiç zorlanmamaktadırlar. Kolay yoldan kazanmak, emek vermemek bazıları için yaşam şekli olmaya başlasa da malı çalınan kişi mağdur olmaktadır. Günümüzde pek çok araç çalındığında ya takip edilememekte ya da takip edilse bile araçlar zarar görmüş olmaktadır. Her ne kadar güvenlik güçleri tarafından araştırılsa da araç hırsızlığını sistemli olarak yapan, çalmak için finans oluşturmak amacıyla aracı olan kişiler engellenemeyebiliyor. Öyle bir durum ki insanlar evlerinin önünde otomobilini çaldırabiliyor ve ne kadar aransa da bulunamayabiliyor.

Otomobil hırsızlığına engel olmak için geliştirilen yöntemler mevcut. Teknolojik gelişmeleri kullanan insanlar araç alarmı, araç takip sistemi yöntemlerle otomobillerinin çalınmasına karşı önlem almaya çalışmaktadır. Bu koruma yöntemleri tam bir güvenlik sağlamasa da caydırıcı etkiye sahiptirler. Ancak teknolojinin gelişmesi otomobilinizi korumak için yeterli olmayabilir. Daha önce belirttiğimiz gibi hırsızlığı finanse edecek ve bu işi sitemli yaptıracak kişiler mevcut. Bu kişiler aynı zamanda sizin kullandığınız çalınma karşıtı önlemlerinize karşı da hazırlık yapmış durumda olabilirler. Bu yüzden bu tür durumlarda uzman yardımı almak gerekir. Aracınızın nasıl kaybolduğunu, detaylı olarak araştırmak için şirketimizden yardım talep edebilirsiniz. Sahip olduğumuz uzman kadromuz edindiği tecrübe ile size çalıntı aracınızın yerini bulma konusunda yardım etmektedir.

Otomobil hırsızlığını (Automobile theft) yapabilecek diğer kişiler de boşanmak üzere olan eşler. Bazı eşler ortak mallarını eşlerinden saklamak için mal paylaşımından önce aracı saklayarak çalınmış gösterebilir. Bu durumdan şüphelenmeniz halinde İzmir Dedektiflik Hizmetleri olarak size yardımcı olarak haklarınızı korumak için destek olmaktayız.

Ulaşım vasıtanız çalındığında veya çalındığını düşündüğünüzde ülke genelinde ki tüm otoparklar, galeriler, oto pazarları, çıkma yedek parça satan firmalar uzman personelimizce incelenerek elde edilen veriler rapor halinde müşterilerimize sunulur.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.


Yorumlar

Yorum Yapabilirsiniz

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç