HİZMETLERİMİZ

Kayıp Şahıs Araştırma Hizmeti

Kayıp Şahıs Araştırma

Evlerinden, yaşadıkları yerlerden zorla veya kendi istekleri, akli dengesizlikleri ile ayrılan 18 yaş altı genç, çocuk veya yaşlıların kaybolması alıkonulması durumudur. Bu kaybolan vatandaşlarımızın sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Resmi kayıtlara göre 6.500 vatandaşımız kayıptır. Bu sayının çoğunluğu zorla organ mafyası, kadın ticareti, uyuşturucu mafyası, terör örgütleri veya fidyeciler tarafından kaçırılmaktadır. Kendi istekleri ile evlerinden ayrılan vatandaşlarımızın ise birçoğunun ailevi düzenleri sıkıntılı, ailede yaşanan şiddetli geçimsizlik, yoksulluk, işsizlik, eğitimsizlik gibi sebeplerden dolayı psikolojileri bozulur kendi ayakları üzerinde durabilecekleri yaşa geldiklerinde de evden ayrılırlar. Evlerinden ayrılan kadınların birçoğu eşlerinden, babalarından veya aile büyüklerinden taciz veya şiddet görmektedirler.

Evden ayrılan vatandaşlarımızın sayısının gün geçtikçe artması sebebiyle ülkemizde yayın yapan televizyon kanallarında da kayıp kişileri bulma ve ailelerinin eve geri dön çağrısı yaptığı programlar yayınlanmaktadır. Bu programlar bazı insanlara samimi gelir bazıları tarafından ise insanların acıları sayesinde rant kazanma durumu gibi düşünülür. İnsanların ailelerine kavuşmaları amacı ile kurulmuş çok sayıda dernek, vakıf ve kuruluş bulunmaktadır.

Sizlerin de yakın çevresinde, ailesinde veya arkadaş çevresinde kaybolan, kaçırılan veya başka sebeplerden dolayı evinden uzak olan insanlarınız var ise bunu ilk olarak ivedilikle bulunduğunuz bölgede görev yapan kolluk birimlerine (Jandarma, Polis) bildirmeli müracaat etmelisiniz. Bu müracaat neticesinde detaylı bilgileri vermenizin ardından gerekli tahkikatlar ve araştırmalar devlet birimleri tarafından yapılacaktır. Yapılan bu ihbarın ardından başvurduğunuz kolluk birimlerinden sık sık bilgi alabilir gelişmeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu müracaatların ardından kayıp şahısların aranması ile ilgili kurulan derneklere de başvurabilirsiniz. Ama bu bahsedilen işlemler uzun zaman alabilir hatta seneler sürebilir. Sizler daha erken çözüme kavuşmasını veya kayıp şahsın hayatından şüphe ettiğiniz durumlarda özel dedektiflik firmasından profesyonel hizmet alabilirsiniz. Firmamız İzmir dedektiflik A.Ş. yaklaşık 25 yıllık tecrübesi ile kayıp şahısların bulunması ile ilgili sayısız başarılı hizmet vermektedir. Bu konu ile ilgili bilgi almak için kurumsal müşteri danışma hattımız olan 7 gün 24 saat 444 7 635 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

NOT : Sayın okurlarımız reşit olan yani 18 yaşını doldurmuş, akıl sağlığı yerinde, herhangi bir problemi olmayan insanların kendi istek ve rızaları ile sevgilileri ile veya yalnız olarak yaşadıkları yeri terk etmeleri halinde herhangi bir şey yapılamaz. Diğer durumlarda olan müracaatlarınız gibi bu durumda da gerekli kolluk birimlerine veya Savcılık makamına başvuruda bulunabilirsiniz. Fakat yapılan tahkikat neticesinde alınan ifadelerde şahsın kendi isteğim üzerine gittim der ise yetkili makamlar herhangi bir işlem yapmaz ifadesini alıp salıverirler. Reşit olup kendi isteği ile evden ayrılan vatandaşlar için şirketimizde hizmet vermemektedir. Bu konu ile ilgili hizmet talepleri değerlendirilmeyecektir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.


Yorumlar

Yorum Yapabilirsiniz

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç