HİZMETLERİMİZ

Firma İç Güvenlik Danışmanlığı Hizmeti

Firma İç Güvenlik Danışmanlığı

Dünya’nın her bölgesinde ve ülkemizde orta veya büyük ölçekli şekilde kurulmuş olan firmaların son yıllarda en çok mustarip oldukları konuların başında firmaların iç güvenliklerinin sağlanamaması gelmektedir. Firmalar bu güvenliği sağlamakta zorlanmaktadırlar. İç güvenliği (Internal security) sağlamak için alınabilecek önlemlerin en başında firmada çalışan yöneticinin, CEO’nun, firma sahiplerinin, genel müdürlerin, müdürlerin ve tüm çalışan kadronun asttan üste hepsinin titizlikler özlük dosyaları hazırlanmalıdır. Hazırlanan bu dosya da personelin kimlik, özel hayat, adres, aile bilgileri, zaafları gibi bilgilerin yer alması gerekmektedir. Müşterilerin bilgilerinin, muhasebe bilgilerinin, mali verilerin bulunduğu departmanlarda bu tip bilgilerin saklanması oldukça önemlidir. Son dönemlerde haberlerde ve basında da gündeme geldiği gibi bazı firmalar kendilerine ait şirket sırları ve müşterilerine ait bilgileri gizli tutamayarak güvenliği sağlayamamış kötü niyetli kişilerce  internet ortamında bu bilgiler yayılmıştır.  Bu olay dünya genelinde birçok firmayı kötü yönde maddi ve manevi olarak etkilemiştir. Bazı şirketler de bu yayılan bilgiler sonrasında daha fazla kayıplara uğrayarak iflas etmiştir.

Dünya’nın gelişmiş ülkelerinde çalışan faaliyet gösteren birçok firma bu konu ile ilgili iç güvenlik danışmanlık hizmeti almaktadır. Sebep sadece yukarıda bahsettiğimiz konular değildir. Firmanın içinde ki güvenliği sağlamak çok önemlidir. Örneğin birçok firma sahibi, kurucusu, müdürü veya yetkilisi şirket personeli tarafından zehirlenmiş, bıçaklanmış veya vurulmuş neticesinde hayatını kaybetmiştir. Yani firma içi güvenlik (in-house security)  bazı durumlarda hayati önem taşımaktadır. Marka terör saldırısı ülkemizde çok fazla bilinmemektedir fakat büyük firmalar bu saldırıya çok fazla bir oranda maruz kalmaktadır. Yaşanan bu saldırı sonucunda şirketin piyasada olan güvenilirliği ve itibarı yitirilmektedir. Bu durumların yaşanabilmesi için art niyetli kişiler firma içerisinden personele ihtiyaç duymaktadır. Sizlerle bu gibi durumlarla karşı karşıya kaldığınızı hissettiğinizde İzmir Dedektiflik A.Ş. den kurumsal müşteri hattımızı 7 gün 24 saat 444 7 635 numaralı telefondan arayarak hizmet veya danışmanlık alabilirsiniz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.


Yorumlar

Yorum Yapabilirsiniz

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç