HİZMETLERİMİZ

Hırsızlık Olaylarını Araştırma Hizmeti

Hırsızlık Olaylarının Araştırılması

Günümüzün en ciddi sorunlarından biri olan hırsızlık olayları, insanların kısa yoldan zengin olma istekleri sebebi ile gün geçtikçe artış gösteriyor. Bunların yanında yoksulluk, işsizlik, uyuşturucu kullanımı, kleptomani gibi hastalıklarda da insanları çaresiz bırakıyor ve hırsızlığa itebiliyor.

Hırsızlık Olayları

Otomobil hırsızlığı en çok başvurulan yöntemlerden biri olsa da değerli eşyaları gözüne kestiren hırsızlar ev ve işyerleri içinde çok büyük tehdit oluşturmaktadır. Bu nedenle ziynet eşyalarının evlerde bulundurulması oldukça sakıncalıdır. Hırsızları çeken eşyalar arasında ziynet dışında teknolojik cihazlarda yer alıyor. Yükte hafif, pahada ağır bu eşyaların satıldığı mekanlar özellikle hırsızların en çok sömürdüğü noktalar olabiliyor. Her iş yerinde kasa bulundurulur. Bu alanda uzmanlaşan hırsızlar içinde iş yeri soygunlarında doğrudan kasaya yönelme durumu ortaya çıkarıyor. Mesai saatleri dışında hırsızlar hiç akla gelmeyecek yöntemler kullanarak iş yerlerine girmeyi deneyebiliyor. En çok görülen hırsızlık olayları bunlardır. Bunların dışında hiç ummadığınız anda, ummadığınız bir metotla hırsızlık olayları gerçekleştiriliyor. Bu olaylara karşı profesyonel destekler almak önemlidir.

Hırsızlık Olayların Önlenmesi

Hırsızlık olaylarının önüne geçebilecek bireysel ve kurumsal düzlemde alınabilecek tedbirler bulunuyor. En ideal tedbirler arasında güvenlik kameraları kullanımları ve bu sistemlere entegre edilebilen alarm cihazları olmaktadır. Bu şekilde kullanımlar hırsızlar için belirli bir kademeye kadar caydırıcı olabiliyor. Otomobiller için ise kesinlikle kontak anahtarının üzerinde de olmaması, alarmının olması ve güvenliği bulunan kapalı otoparklarda park edilmesi alınabilecek tedbirler arasında yer alıyor. Ziynet eşyalarınızı evde saklamanız gerekiyor ise kolay bulunabilecek yerlerde olmaması önemlidir. Gece vakitlerinde kurumlarda veya konutlarda aydınlatmaların olması da caydırıcılık sağlayacak tedbirler arasında yer alıyor. Aldığınız tüm önlemlere rağmen hırsızlık olayları ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü bazı hırsızlar çok daha profesyonel olarak çalışıyor. Tedbir olarak aldığınız önlemler olsa bile bu tür vakalara rastlayabilirsiniz. Bu tür olaylarda firmamızdan profesyonel destek alabilir, mağduriyetlerinizin en kısa süre içerisinde giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Hırsızlık Olaylarının Araştırılması

25 yıllık tecrübesi ile İzmir Dedektiflik A. Ş. Profesyonel kadrosu ile karşılaştığınız sıkıntıları en kısa sürede çözüme ulaştırıyor. Firmamız çözüm arayışında olduğu süre boyunca mağdur olan müşterilerin sorunları ile yakından ilgilenmektedir. Çalınan materyallerin kim tarafından nasıl çalındığı araştırılmaktadır. Hukuk düzleminde suçluların cezalandırılması için çok önemli katkılarda bulunan firmamız, hırsızlık suçu ile mücadele eden kolluk kuvvetlerinin bazı durumlarda bulamadığı ya da uzun sürdüğü olaylarla çok daha hızlı bir şekilde sonuç alabiliyor. Özellikle yaşanan hırsızlık olayından sonra hırsızın yakalanma süresi uzadığında çalınan materyallerin paraya dönüştürülmesine neden olabiliyor. Eşyalarınızın kısa bir sürede bulunmasını talep ettiğinizde firmamıza başvurabilir ve alanında uzman teknik personelimizden yardım talep edebilirsiniz. Sorunlarınızın en kısa sürede çözüme kavuşturulması hedefi ile çalışmalar sürdürülmektedir.

Hırsızlık olaylarının araştırılmasında (Investigation of theft incidents) ekiplerimiz ile tüm detayları paylaşmalısınız. Bu şekilde araştırma yapan uzmanlarımız çok daha hızlı bir şekilde çalışmalarını sonuçlandırabilir. Ve mağduriyetlerinizin uzamasının önüne geçilebilir. Konusunda uzman olan ekiplerimiz yaşadığınız sorunlara teknik anlamda yaklaşmakta ve olası tüm senaryoları gözden geçirerek hırsızlık olaylarının aydınlatılmasını ve hukuk önünde suçluların gerekli cezayı bulmalarını sağlamaktadır. Bu alandaki tecrübelerini çalışma tarzlarına aktaran ekiplerimiz, yaşanan sorunlarda çok daha fazla detay yakalayabiliyor. Yaşadığınız hırsızlık olaylarındaki kişilerin yakalanması adına profesyonel destekler almak için 7/24 444 7 635 numaralı kurumsal müşteri hattımız üzerinden çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Bu şekilde çok daha detaylı bir şekilde bilgiler alabilirsiniz. Yapılan profesyonel iş birliği ile yaşadığınız mağduriyetler kısa zaman içerisinde pozitif olarak sonuçlanabilecektir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.


Yorumlar

Yorum Yapabilirsiniz

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç