Hizmet Bölgelerimiz

Adana Dedektiflik

Adana Dedektiflik

Günümüzde herkesin zaman zaman ihtiyaç duyduğu dedektiflik hizmetleri konusunda Türkiye'de faaliyet gösteren birçok firma bulunmaktadır. Adana dedektiflik firmaları arasında en çok deneyime sahip firma İzmir Dedektiflik A.Ş.'dir. 1995 senesinde İzmir'de açılan firmanın yıllar içinde tüm Türkiye'ye yayılmasının sebebi iyi eğitimli uzman personellerle çalışmasıdır. Personellerin çoğu emekli emniyet mensuplarından ve hukukçulardan oluşur. Adana ilinde merkezde, ilçelerde, beldelerde kısacası her noktada hizmet veren İzmir Dedektiflik A.Ş. kalitesini dünyada hiçbir dedektiflik firmasının sahip olmadığı ISO 10002 uluslararası müşteri memnuniyeti belgesiyle ispatlamıştır.

Adana Dedektiflik Hizmetleri

Adana dedektiflik hizmeti veren firmaların içinde özel dedektiflik firmalarının öncüsü olan İzmir Dedektiflik A.Ş.'nin sunduğu hizmetlerden bazıları: Normal durumlarda eş sadakat araştırması, şüpheli durumlarda eş takibi, öğrenci takibi ve çevresi hakkında araştırmalar, çalıştırılan kişiler hakkında gerekli takip ve araştırmalar, velayet ve boşanma davalarında kullanılabilecek türden delillerin toplanması, marka sahteciliği ve marka ihlalleri hakkında araştırma, patent hırsızlığı araştırması, çalıntı araç ve eşyaların takip ve araştırması, kayıp kişilerin araştırılması, gerekli adreslerin tespit çalışmaları, iş ortakları hakkında araştırmalar, sanayi casusluk araştırma hizmeti, iş ilişkisi içinde bulunulan firmaların araştırılması, her türlü piyasa araştırması, sahte evrak ve ürünlerin tespiti ile ilgili araştırmalar, evlilik öncesi evlenme adayı kişinin araştırılması, firmalar için güvenlik danışmanlık hizmetleri, sigorta dolandırıcılığı ile ilgili araştırmalar, faili bulunamayan olayların araştırılması gibi. Ayrıca özel isteğe göre farklı konularda da araştırma yapılmaktadır.

Adana Dedektiflik Fiyatları

Adana dedektiflik firmalarının içinde en kaliteli hizmeti sunan İzmir Dedektiflik A.Ş.'nin fiyatları yüksek değildir. Kişiye özel oluşturulan dedektiflik grupları sayesinde kısa sürede doğru sonuca ulaşan firma, çalışmalarını gizlilik içerisinde sürdürür.

Adana Dedektiflik Çalışma Saatleri

Adana'da hizmet veren İzmir Dedektiflik A.Ş. haftanın her günü her saat çalışmaktadır. Adana'nın her yerinde hakim olarak çalışan firma, gerektiğinde yurtdışında da hizmet verebilmektedir. Çalışmalar sırasında gerekli kamu kurumlarıyla işbirliği içinde hareket eden dedektifler, edindikleri bilgileri hizmet alanla anında paylaşarak, ortak görüş birliği içinde dedektiflik çalışmalarına yön verip devam etmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç