HİZMETLERİMİZ

Sahte Evrak Araştırma Hizmeti

Sahte Belge Araştırma

Gelişmelerin ve büyümenin çok hızlı yaşandığı ülkemizde, ekonominin çarklarından olan ticari işletme ve kuruluşlar, gerçekleştirdiği alım ve satımlarında çek ve senet gibi ödeme araçları kullanmaktadırlar. Sahtecilik gibi eylemler için bulunmaz bir fırsat olan ticari faaliyet alanları, kötü ve art niyetli kişilerin çalışma alanı olmuştur. Bu tür eylemlerde bulunan art niyetli kişiler, her türlü sahte çek, senet ve belge düzenleme konusunda oldukça uzmanlaşmış ve tecrübe edinmişlerdir. Bu kişilerin ve düzenledikleri evrakların gerçekliğinden şüphe edemeyebilirsiniz de. Ancak herhangi bir şüphe duyduğunuzda bunu araştıracak ve sonuçlandıracak yeterli zamana sahip olamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda ya piyasadan duyduğunuz bilgilerle hareket edersiniz ya da güvenmek istersiniz. Her halükarda aldığınız evraklardan emin olmak ve rahat uyuyabilmek sizin en tabii hakkınızdır. İzmir Dedektiflik Hizmetleri, ticari işletmelerin bu güvenlerini sağlamak, aldıkları evrak ve belgelerin gerçek mi yoksa sahte mi olduğunun araştırılması ve tespit edilmesi konusunda yardımcı olmaktadır.

İşe aldığınız personelinizin, size verdiği bilgi ve belgelerin doğruluklarını, gerçekliklerini de araştırarak içinizde bir şüphe kalmamasına ve güven duymanıza katkıda bulunmaktadır. Bu tür araştırma ve tespit çalışmalarında, sizin adınızın görünmemesi ve bilinmemesinin önüne geçmenin yolu, profesyonel olarak hizmet veren dedektiflik firmalarıdır. İsminizin bilinmemesi, araştırma sonucunda gerçekliği ve doğruluğu tespit edilmiş olan kişinin, almış olduğunuz evrakların muhatabı, bu araştırmanın tarafınızdan yapıldığını öğrendiğinde ortaya çıkabilecek yanlış anlamaları da önlemiş olursunuz. İzmir Dedektiflik Hizmetleri, 17 yıl gibi tecrübe ve bilgi birikiminin sağladığı kaliteli ve doğru işlerinin güveniyle, bu gibi durumlarda önceden bizimle işbirliği yapan, bize inanan tüm müşterilerine Türkiye geneline yayılmış olan hizmet ağı ve kadrosu ile hizmet vermeye devam ediyor. Sahte olduğu ispatlanan veya düşünülen evrakın gerekli araştırması uzman kadromuz tarafından araştırılarak incelenmesi işlemidir. Evrakı sahte olarak hazırlayan kişi ve kişilerin kimlik, adres, otomobil plakaları ve yaşadığı yerlerin tespiti yapılarak sonucu rapor halinde müşterimize sunuyoruz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.


Yorumlar

Yorum Yapabilirsiniz

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç