HİZMETLERİMİZ

Özel İsteğe Göre Araştırma Hizmeti

Özel İsteğe Göre Araştırma

Dedektiflik hizmetleri alabildiğine geniş bir alandır. Çalışma yelpazesi çok değişik konulara yayılır. Kişiler kendi isteklerine göre dedektiflere araştırma konuları verebilir. Aldatıldığını düşünenler eşlerinin yaptıklarının araştırılmasını ya da delil toplanmasını sağlayabilir. Bir yakını kaybolan bireyler, dedektiflik ofislerinden yardım talep edebilirler. Yine ayrıca, özel isteklere bağlı olan birçok konu hakkında da dedektiflik sektörü yanı başınızdadır. Arzu ettiğiniz her konuda sizlere yardımcı olmak için hazır bekleyen İzmir Dedektiflik Hizmetleri de, özel isteklere göre şekillenen araştırma konularında hizmet vermektedir. Dedektiflik mesleği, insanların bilgi edinme ihtiyaçlarının karşılanması adına ortaya çıkmıştır. Özel dedektiflik, adli davalar için delil tespitlerinden başlayıp, çocuklarının başlarında bulunmadıkları zamanlarda neler yaptıklarını merak eden ebeveynlere varıncaya kadar birçok konuda hizmet sunmaktadır.

Bunların hepsinin sağlanması elbette dedektiflerin üstün yeteneklerinden kaynaklanır. Dedektiflik mesleğini uzun süre icra eden bir dedektifler bunun sonucunda da çok iyi derecede geliştirilmiş yeteneklere sahip olurlar. Beyinlerini en üst düzeyde eğiterek tüm vakalara bütünsel bakabilme, güçlü hafıza, odaklanabilme ve dikkati toplayabilme gibi niteliklere sahip olurlar. Bunların dışında zamanı kullanma konusunda da bir hayli başarılı olan dedektifler, yönetsel becerileri ile de adlarından söz ettirirler. Dedektif olmak için bu nitelikler olmazsa olmazdır. Bu özelliklerin sayesinde her durumun üzerinde hâkimiyet kurma ve görev yelpazesini genişletme olayı kendiliğinden gelişir. Örneğin güçlü hafızası sayesinde her okuduğunu aklında tutabilen bir dedektif, çocuk psikolojisi ya da gelişimi üzerine bir kitap okuduğunda bunu hemen hafızasına yerleştirir ve kendi içinde pekiştirir. Daha sonra çocuklarla ilgili bir araştırma işi aldığında olaya daha net ve gerçekçi bakabilir. Çocukların hangi durumlarda ne şekilde davranacaklarını daha iyi yorumlayabilir. Aynı şekilde dikkat becerisini arttırmış bir dedektif, kimsenin fark etmediği ayrıntıları yakalayarak delile dönüştürüp bunlardan yola çıkarak çözüme ulaşabilir.

Yargıya intikal etmiş boşanma veya velayet davalarında delil toplama, Gençleri uyuşturucu ve cinsel istismara yönelik tehlikelerden korumak ve tedbir alınmasını sağlamak çalışmaların yapılması işlemi şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Yaşamla ilgili merak ettikleriniz, bulmak istediğiniz eski bir arkadaş veya dostunuzun araştırılması, bulmak istediğiniz değerli bir ürün eşya arayışlarınızda gerekli çalışmaları konularında uzman kadromuzla kusursuz yaparak sonucu müşterilerimize rapor halinde bildiriyoruz. (Aileler ve Okul Aile Dernekleri ve Uzman işbirliği ile yapılan çalışmalar.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.


Yorumlar

Yorum Yapabilirsiniz

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç