HİZMETLERİMİZ

Sahte Ürün Araştırma Hizmeti

Sahte Ürün Araştırma 

Dedektiflik hizmetlerinin verildiği alanlardan biri de ticari araştırmalar ve mal takibidir. Para eden eşyalar, arsalar ya da gayrimenkuller, kişiler arasında anlaşmazlıklara yol açabilir. Evlenme boşanmalarda, miras davalarında ya da icra olaylarında malların paylaşılması veya hesaplanarak el değiştirmesi gerekebilir. Tabii ki bu değişimin adil olması için malların değeri en ince ayrıntısına kadar hesaplanmalı ve uygun şekilde bölüştürmeye tabi tutulmalıdır. Mirasın bölüştürülmesinde vefat eden kişinin çocukları ve yakınları arasında anlaşmazlıklar çıkabilir. Herkes kendisi için daha fazla pay isteyebilir ve bunun haklı bir istek olduğunu savunabilir. Ancak yasalarla belirlenmiş maddelere de kulak verilmesi ve bunlar üzerinden yürünmesi sağlıklı olacaktır. Dedektifler bu kanunlar çerçevesinde kime ne kadar pay düştüğünü detaylı bir biçimde araştırır ve hak sahipleri arasında eşit bir paylaşım yapılmasını sağlar.

Boşanma davaları dedektiflik araştırmalarının ayrı bir konusudur. Boşanma davası sürerken kanunen eşlerin malları belli oranlarda bölüşmesi sağlanmalıdır. Eğer anlaşmalı boşanma durumları yoksa mal paylaşımı için devreye dedektifler girer ve bir hesaplama işlemine girişirler. Evdeki tüm malların ve ev dışındaki gayrimenkullerin izini sürerek değerlerini hesaplar ve eşlerin her ikisinin de bu bölüşmede adil paylar almasına katkıda bulunurlar. İcra olayları İzmir Dedektiflik Hizmetleri’nin,  ticari araştırma konularına dâhildir. Borçlarını ödeyemeyen kişilerin evlerine ya da dükkânlarına haciz gelir ve mallar değerleri hesaplanarak alacaklının zimmetine geçirilir ya da mallara tamamen el konulur. İcra olaylarında malların sınıflandırılması yapılır ve bu şekilde hesaplama yapmak kolaylaşır. Herhangi bir haksızlığın meydan gelmemesi için İzmir Dedektiflik Hizmetlerinin sunduğu güvenilir hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Ticari mevzularda her zaman yanınızda olan İzmir Dedektiflik Hizmetleri, güvenilirlik açısında en üst seviyededir. Sizin de takdir edeceğiniz gibi para işin içine girdiğinde insanların ruh halleri inanılmaz değişebilmektedir. Bu yüzden, mağduriyete uğradığınız tüm ticari konularda, İzmir Dedektiflik Hizmetleri, gerçekleri ortaya çıkarmak için çalışmaktadır. Yapmış olduğumuz icra araştırmasında borçlu olan kişinin nerde oturduğu, nerde çalıştığı konuları araştırılır. Araştırmalar neticesinde elde edilen veriler sayın müşterilerimize rapor halinde sunulur. Yapılan icra takibinde taşınır taşınmaz her hangi mal söz konusu ise bunlarla ilgili gerekli araştırma yapılarak bu hususta elde edilen veriler müşterilerimize iş bitiminde dosya halinde sunulur. Yapılacak olan icra araştırmasında şahısların öncelikle anlaşmalı olarak boşanıp boşanmadığı hususunda daha sonra paylaşılan malın ortak olarak paylaşılıp paylaşılmadığı araştırılarak boşandıkları halde birlikte yaşadıkları tespit edilirse eve giriş ve çıkışları video kaydı ile iş bitiminde müşterilerimize sunulur.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.


Yorumlar

Yorum Yapabilirsiniz

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç