HİZMETLERİMİZ

Sadakat Araştırması Hizmeti

Sadakat Araştırması

İnsanların bir kısmı resmi olarak evlilik yolu ile kimisi de sevgililik bağı ile birbirlerine karşı sadece sözde olarak karşılıklı olarak sadık kalacaklarının sözünü vermektedirler. Ama verilen bu söze ne kadar bağlı oldukları günümüz şartlarında sorgulanmak zorundadır. Yaşamış olduğumuz toplum kuralları çerçevesinde bu tip davranışlar oldukça yanlıştır. Teknolojinin her geçen gün gelişmesi, değişmesi ve iletişim imkânlarının çok basit bir hale gelmesi sebebiyle insanlar karşı cins ile çok kolay bir şekilde tanışmaktadır. İnsanların bastırılmış duygularının açığa çıkmasını sağlayan teknolojinin neticesinde karşı cins ile duygusal veya cinsel ilişki yaşamaya başlarlar. Genelde erkeklerin görüşme ve arayış içine girme amacı cinsel sebeplerdir. Bunlardan bazıları çocukluktan gelen bastırılmış duygular, eşi ya da birlikte olduğu kişi ile yaşamış olduğu ilişkiden tatmin olamaması, değişik fantezi arayışları, karşı cinsin erkeklere olan ilgisi, arkadaş çevresinde herkesin bunu yapıyor olduğunu düşünmesi, arkadaşlarına hava atma isteği gibi sebeplerle bu durumun içine girerler. Bayanlar ise genelde erkeklerden farklı olarak cinsel sebeplerden değil daha çok duygusal sebepler ile bu eylemi gerçekleştirirler. Kadınların sebepleri arasında çoğunlukla eşleri daha önce kendisini aldattığını bilen eşler intikam amacı, duygusal olarak eşinin kendisini mutlu edemediğini düşünmesi, kendisini değersiz hissetmesi, zengin olma isteği, çalışmadan para kazanma arzusu, lüks hayat merakı gibi sebepler vardır.

Yaşanan bu durumların neticesinde aldatıldığını kandırıldığını düşünen kişiler birlikte olduğu kişinin kendisine karşı sadık olup olmadığını sorgulamaya başlar. Kişi ilk etapta kendi imkânları ile sonuca ulaşmaya alışır fakat yapacağı her araştırma ilerde yaptıracağı araştırma hizmetini etkileyecektir. Yaptıkları araştırma neticesinde hiçbir sonuca ulaşamayan veya aldatıldığı anlayan kişiler içinde bulundukları zor ve üzücü dönemde profesyonel yardım almayı düşünürler. Çünkü aldatılıp aldatılmadığı şüphesi ile yaşamak gerçekten zordur. İçlerinde yaşayan bu şüphe gün geçtikçe daha çok içlerini kemirir ve baş edemeyecekleri bir hal alır. Bu durumları en az zararla atlatabilmek için profesyonel dedektiflik şirketlerine başvurmaları gerekmektedir.

Şirketimiz İzmir dedektiflik A.Ş. yaklaşık 25 yıllık tecrübesi ile yapmış olduğu tüm sadakat araştırmalarında (loyalty research%80 sadakatsiz davranışlarla karşılaşmıştır. Sizlerde bu eylemlerin tespiti için firmamızı 7 gün 24 saat kurumsal müşteri danışma hattımız 444 7 635 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.


Yorumlar

Yorum Yapabilirsiniz

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç