Makaleler

Dedektif Fiyatları

Dedektif Fiyatları

Dedektiflik hizmeti her yaştan kişinin ara sıra başvurabileceği sosyal bir hizmet türüdür. Dedektiflik hizmeti almak isteyenlerin en çok merak ettiği konu dedektif fiyatları ve en uygun firmanın nasıl tespit edileceğidir. Dedektiflere ihtiyaç duyan her birey bu ihtiyacını en ucuza ama en kaliteli biçimde giderebilmenin yöntem ini arar. Özel dedektiflik hizmetlerinde bir numaralı firma İzmir Dedektiflik A.Ş.'dir. Türkiye'de en çok tercih edilen firma özelliğini taşıyan İzmir Dedektiflik A.Ş. yirmibeş yıldan uzun süredir hizmet veren çok köklü bir firmadır. İzmir Dedektiflik A.Ş.'nin merkezi İzmir'dedir. Fakat uzun yıllardır tüm Türkiye'de hizmet veren firma kısa sürede büyüyüp yayılmasını kalitesine ve müşterilerinin olumlu geri dönüşlerine borçludur.

Dedektiflik Hizmet Günleri

Dedektiflik hizmeti almak isteyenlerin düşüncelerinden biri de hizmet alacakları dedektiflerin kaç gün çalıştığı ya da işi kaç günde teslim edecekleridir. Dedektife ihtiyaç duyan kişi bir konu hakkında merak içindedir ve konunun hemen çözümlenmesini istemektedir. Hizmet isteyenlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalışma politikasını belirleyen İzmir Dedektiflik A.Ş. haftanın her günü 24 saat dedektiflik hizmeti sunar. Yoğun bir çalışma neticesinde dedektiflik hizmeti alanlar istediği sonuçlara kısa sürede ulaşır. Dedektif fiyatları birçok faktörden etkilenir. Fiyatları etkileyen faktörlerden biri de dedektiflerin istenilen hizmeti bitirme süresidir. Hizmetin süresi arttıkça, hizmet veren dedektifin fiyatı da artar. Sürenin uzaması bazen kendiliğinden bazen de isteğe bağlı gerçekleşir. Örneğin; bir kişinin adresinin bulunması için dedektif tutulduğunda, aranan kişinin bir günde bulunmasıyla beş günde bulunması arasında ücret farkı kendiliğinden artıştır. Ama marka ihlalinin araştırılması için dedektif tutan kişi, hangi markaların ihlal edildiğini öğrendiğinde bundan kimin sorumlu olduğunu da öğrenmek isterse ücret artışı isteğe bağlı olur.

Dedektiflik Hizmet Konuları

Dedektiflik hizmeti alanların en çok istediği araştırma konuları şunlardır: Öğrenci ya da eş takip hizmeti, sadakat araştırmaları, boşanma davasında kullanmak için delil toplama hizmeti, velayet davasında kullanmak için delil toplama hizmeti, evlilik öncesi evlenilecek kişi hakkında detaylı araştırma hizmeti, patent hırsızlıklarını araştırma hizmeti, tebligat adresi bulma hizmeti, sahte ürünleri araştırma hizmeti, sahte evrakları araştırma hizmeti, kurumsal araştırma hizmetleri, dolandırıcılık olayları ile ilgili araştırma hizmeti, sanayi casusluğu araştırılması hizmeti, personellerin takibi ve araştırılması hizmeti, ortaklar hakkında araştırma hizmeti, firmalar için iç güvenlik danışmanlık hizmetleri, bayi araştırmaları hizmeti, sigorta dolandırıcılığı araştırmaları, hırsızlık olayları hakkında araştırma hizmeti, çalıntı araç araştırmaları, marka sahteciliği ve ihlalleri ile ilgili araştırmalar, faili meçhul olaylar hakkında araştırma hizmeti, kayıp kişi araştırma hizmetleri, adres tespiti araştırmaları, piyasa araştırmaları. Dedektif fiyatları konunun çeşidine göre farklılık gösterir. İzmir Dedektiflik A.Ş. tüm bu konular dışında başvuran kişilerin özel istekleri doğrultusunda da araştırma yapmaktadır.

Dedektiflik Hizmet Personeli

Dedektiflik hizmeti sunan firmalar arasından en profesyonel firma olan İzmir Dedektiflik A.Ş. bünyesinde çalışan dedektiflerin her biri iyi eğitim almış, uzman kişilerden oluşur. Genellikle emekli askeriye personelleri, emekli hukukçular ve emekli emniyet mensuplarından oluşur. Dedektiflerin profesyonellerden oluşması kalite ile neticelenir. Uluslararası kalite belgelerini yıllar içerisinde almaya hak kazanan İzmir Dedektiflik A.Ş. dedektiflik hizmetlerini yurtdışında da son hızla sürdürmektedir. Alanında uzman dedektiflerle çalışan firma, araştırmalarda gerektiğinde kamu kurumları ile iş birliği yapar ve tüm çalışmalarını yasal çerçevede gerçekleştirir. Güvenilirliğini basında yer alan haberlerle ispatlamış olan İzmir Dedektiflik A.Ş. kişiye özel dedektif grupları oluşturarak, araştırmaların kısa sürede neticelenmesini sağlayarak profesyonel olarak hizmet verir. 

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç