Makaleler

Dedektiflik Kursu İzmir

DEDEKTİFLİK KURSU İZMİR

Dedektif olmak isteyenlerin sayısı günden güne artıyor. Bu da dedektif olmak isteyenlerin hangi aşamalardan geçmesi gerektiğini ve ne yapması gerektiğini tümüyle ortaya koyması bakımından gerçekten de üzerinde durulması gereken bir yaklaşım tarzı olarak karşımıza çıkmaktadır. Böylelikle her anlamda kaliteden ve de eşsiz yenilikçi yaklaşımlardan kesinlikle hiçbir zaman ödün verilmeksizin en iyi şekilde hizmetlere yer verilmesi anlamına gelir ki önemlidir.

Dedektif Nasıl Olunabilir?

Herkes dedektif olabilir mi, dedektif olabilmenin özel koşulları var mıdır bu çok önemlidir. Dedektiflik tamamen istihbarat ve bilgi güvenliğine dayanarak kılı kırk yararcasına titiz bir araştırmacı olmak demektir. İşte bunu başarabilen kişiler dedektiflik kursu izmir olmayı başararak dedektiflik mesleğine gerçekten de adım atmış olacaktır.

Dedektiflik iki türlü olunabilir. Devlet dairesinde istihbarat birimlerinde görevlendirilecek dedektifler genellikle sivil polisler arasından seçilir. Ancak özel dedektif olarak halka ve özel şirketlere hizmet vermek de sizin elinizde. Bunun için dedektiflik kursuna müracaat etmeniz yeterli olacaktır. İzmir'de dedektiflik kursu veren birçok kurum bulunmaktadır. Bu kurumlara müracaat ederek dedektiflik sertifikası almanızın ardından sizlerin de uzman dedektif sıfatıyla hizmet sunmaya başlaması her yönden mümkün olacaktır.

Ancak şunu kesinlikle belirtmemiz gerekmektedir ki dedektif olmayı isteyenlerin lisans düzeyinde mezun olması ve tercihen hukuk, adalet, kamu yönetimi, siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler mezunu olması gerekmektedir.

İzmir Dedektiflik AŞ'nin Avantajları

15/06/1995 tarihinde Bilal Kartal tarafından kurularak İzmir-Karabağlar'da hizmete açılan Türkiye'nin ilk özel dedektiflik şirketidir. Ülkemizin ilk özel dedektiflik şirketi olmasının sunduğu ayrıcalıktan hareket edildiği zaman dedektiflik kursu izmir farkıyla her yönden kesintisiz olarak en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Böylelikle tamamen beklentileri en iyi şekilde aktarmaya devam eden nitelikler ışığında son derece önde gelen firmalar arasındaki yerini korumaya devam ettiğini kesinlikle vurgulamak gerekmektedir. Öte yandan ISO 10002 müşteri memnuniyeti kalite belgesine sahip tek şirket olmasının verdiği üstünlükle hareket ederek her yönden farkını bir kere daha ortaya koymaktadır.

Tüm bu niteliklere yer verdiği zaman her anlamda tamamen kaliteli ve de eşsiz yenilikler hususunda fark yaratmaya devam eden teknik ve güçlü kadrosuyla çalışmalarıyla bir dünya markası olma yolunda kararlılıkla gerçekten de ilerlemeye devam etmektedir. 

İzmir Dedektiflik AŞ'nin Çalışma Saatleri

Haftanın 7 günü 24 saat çalışmaktadır. Bu açıdan sizler her zaman hizmet paketi hakkında 24 saat boyunca arama yaparak almak istediğiniz hizmetler hakkında tüm detaylarıyla bilgi alabilirsiniz. Bireylere yönelik kayıp şahıs araştırması, velayet hakkı soruşturması, dolandırıcılık, hırsızlık araştırması, eş takibi, sadakat araştırması, boşanma öncesi delil toplama vs güncel konularda gerçekten de hukuksal danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra kurumsal anlamda da birçok hizmetlere yer verilmektedir. İşte bu özelliğinden hareket edilerek kurum içi güvenlik danışmanlığı, marka tescili, patent hırsızlığı, personel soruşturması, arşiv araştırması, güvenlik soruşturması, adres takibi gibi konularda her yönden ayrıntılı bir şekilde hizmetlere yer verildiğini de kesinlikle vurgulamamız gerekmekteir. İşte bu özellikler ışığında dedektiflik kursu izmir açısından sizlerin de tüm hizmetlerden anında yararlanması mümkün.

İletişim

Adres: İnönü Cad. Kat :1 Daire: 3 Karabağlar/İzmir

Telefon: 444 7 635 tamamen ücretsiz danışma hattı olarak 24 saat hizmet vermektedir. Böylelikle sizler de her yönüyle bu danışma hattını arayarak her konuda teknik konulara yönelik olarak anında bilgi alabilir ve her anlamda fark yaratarak gerçekten de öne çıkan nitelikler olarak dedektiflik hizmetlerini ortaya koyabilirsiniz.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç