Makaleler

İzmir Dedektif Ekşi

İzmir Dedektiflik Ekşi

Dedektiflik hizmetleri 1995 yılına gelininceye kadar ülkemizde özel sektörde kurumsal olarak ortada yoktu. Devletin çeşitli istihbarat kadrolarında uzun yıllar boyunca kapsamlı bir şekilde görev almasının ardından 1995 yılında doğup büyüdüğü şehirde yani İzmir'de dedektiflik şirketi açmaya karar veren Bilal Kartal'ın yirmi beş yılı aşkın süreden beri dedektiflik hizmetleri ve hukuksal danışmanlık hizmetlerine yönelik hizmet sunmaya devam eden kurumsal yapısı olmaya devam etmektedir.

Çeyrek Asırlık Tecrübe

25 yılın üzerindeki tecrübesiyle çeyrek asrı geride bırakan İzmir Dedektiflik A.Ş. yurdumuzun ilk özel dedektiflik şirketi olmasının verdiği sorumluluk bilinciyle İzmir Dedektif ekşi olarak çalışmalarına büyük bir hızla kaldığı yerden devam etmektedir. İşte bu etkin yapısından hareket edildiği zaman her anlamda farkını bir kere daha ortaya koymaktadır.

Eş Takibi Araştırması

Günümüzün en çok talep edilen hukuki konuları arasında sadakat araştırması ve eş takibi araştırması konuları gelmektedir. İşte bu özelliklerinden hareket edildiği zaman tüm bu alanlara yönelik olmak kaydıyla sizlere her açıdan en iyi şekilde hizmetler verilmektedir.

Verilen bu hizmetler çerçevesinde gerçekten de kaliteden kesinlikle ödün verilmeksizin her açıdan beklentileri sizlerle buluşturan yapısıyla İzmir Dedektif ekşi çalışmaları hızla yürütülmektedir.

Kurumsal Güvenlik Danışmanlığı

Bunun yanı sıra kurum içi güvenlik danışmanlığına dönük olarak da sizlere her anlamda en iyi şekilde hizmet aktarılmaktadır. Böylelikle kaliteden ödün verilmeksizin tamamıyla beklentileri en iyi şekilde karşılamaya yönelik çalışmalar hususunda tamamen beklentiler aktarılmaktadır. Tüm bu özellikler neticesinde de firma içi güvenlik danışmanlığının her yönden dikkat çeken özelliklerini korumaya devam ettiğini kesinlikle aktarmamız gerekmektedir.

7/24 Danışma Hattı

Haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati boyunca ücretsiz olarak teknik destek alabileceğiniz danışma hattı hizmet vermektedir. Böylelikle her zaman almak istediğiniz tüm konularda gerçekten de kapsamlı bir şekilde sizler de bilgi alabileceksiniz. Ortada duran bu özellikleri ışığında her anlamda fark yaratmaya devam eden nitelikler ışığında karşımıza çıkmaya devam ettiğini kesinlikle dikkate almak gerekmektedir. Bu özelliklerine dayanarak tamamıyla 7/24 hizmetlerin hızla verilmeye devam edildiğini ele almamız gerekmektedir.

Yurt Dışı Deneyimi

Ülkemizin ilk özel dedektiflik şirketi olmasının yanı sıra yurt dışı deneyimi bulunan personelleriyle hizmetlerini sizlere sunmaya devam eden yaklaşımına dayanarak İzmir Dedektif ekşi olarak varlığını sürdürmektedir. İşte ortada duran tüm bu nitelikler esas alınacak olunduğu zaman gerçekten de dünden aldığı sektörde deneyimini bugüne taşımaya devam eden yaklaşımla hareket ederek en iyi hizmetleri sunmaktadır.

Tüm bu hizmetler ışığında her anlamda kalitesini bir kere daha ortaya koyarak beklentileri tümüyle karşılayan sektörün lideri yapısıyla karşımızdaki yerini korumaya devam ettiğini kesinlikle dikkate almamız gerekmektedir. Böylelikle her zaman en iyi şekilde sizlerin de bu hizmetlerden yararlanması mümkün hale gelen özellik olarak kesinlikle değerlendirilmesi gereken konudur.

Kurumsal Güvenilirlik

Bilal Kartal, ömrünü adeta istihbarat ve bilgi güvenliğine adamış bir isim olarak dünyanın birbirinden öne çıkan ülkelerinde görev almış olan uzman dedektif. Kendisi ana dili seviyesinde Fransızca, İtalyanca ve İngilizce dillerini gayet akıcı bir şekilde konuşup anlayabilmektedir. İşte tüm bu özelliklerinden hareket edildiği zaman gerçekten de kurumsal güvenilirlik yönünden her anlamda fark yaratmaya devam eden özelliğiyle birlikte karşımıza çıktığını dikkate almamız her anlamda mümkün olacaktır.

Böylelikle tamamen beklentileri en iyi şekilde yansıtmaya devam ederek tamamen eşsiz yenilikler ışığında öne çıkmaktadır ki tüm bunlar da son derece önem teşkil eden yaklaşımlar olarak değerlendirilmelidir.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç