Makaleler

Dedektif Tuttunuz mu?

DEDEKTIF TUTTUNUZ MU?

Hukukî konularda yasal danışmanlık hizmeti veren dedektiflik şirketleri, 21. yüzyılda ne denli önemli oldukları gayet net bir şekilde anlaşılan kurumlardan birisi haline geldi. Sadece bireysel sorunlarda değil şirketler bazlı sorunlarda da bilgi güvenliğinin denetlenmesi ve her yönüyle incelenmesi açısından yetkili bir kurumun olmaması işte bu istihbarat ve bilgi güvenliği eksikliklerinin başlıca sorunlarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Bu yüzden Türkiye Cumhuriyeti'nin 1995 yılında kurularak resmi ilk dedektiflik kurumu olmaya hak kazanan İzmir Dedektiflik AŞ gerek bireysel müşterilerine gerekse kurumsal müşterilerine birbirinden önde gelen hizmetleriyle gerçekten de müşteri odaklı çalışma ilkesiyle hizmet sunmaya devam ediyor.

Dedektif Ne İş Yapar?

Uzman dedektif bireysel veya kurumsal talep doğrultusunda bilgi, belge ve delil toplayan ve bunu gerçekleştirirken de çağın en yeni teknolojik cihazlarını kullanarak somut delillere daha kısa sürede ulaşmayı amaçlayan sivil memurlardan birisi olup istihbarat uzmanı olarak görevlendirilmektedirler. Görevleri gereği sürekli olarak seyahat halinde olmak durumunda ve yoğun çalışma temposu çerçevesinde hareket ederek dedektif tuttunuz mu açısından kişilere ve de kurumlara dönük olarak hizmetler aktarmaktadır.

İzmir Dedektiflik AŞ Kuruluşu

Bilal Kartal, İzmirli bir ailede dünyaya gelerek 1971 yılında Karşıyaka'da doğdu. Küçüklükten bu yana sivil polislik ve dedektiflik konularına hep ilgisi olan Bilal Kartal, büyüdüğü zaman da bu hevesinden vazgeçmedi ve dedektif olmayı başardı. Dedektif olduktan sonra kendisine yurt içinde ve de yurt dışında önemli görevler atanarak bu görevlerin hepsinden yüzünün akıyla çıktı. Bunun yanı sıra tamamen kendisinin yönetim kurulu başkanlığını üstlendiği ve de ülkemizin ilk özel dedektiflik şirketi olma özelliği taşıyan İzmir Dedektiflik AŞ'yi kurdu.

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yüksek rütbeli subayları, yüksek mahkeme emeklisi hakim, savcı ve avukatlarıyla yurt dışı deneyimi bulunan akademisyen kadrosundan oluşan kurum 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermeye devam ederek dedektif tuttunuz mu bakımından hizmetlerini yürütmektedir.

Velayet Hakkı Soruşturması

Boşanmayla birlikte eşleri bekleyen yeni bir sorun meydana gelmektedir. Velayet sorunu yani çocuğun annede mi yoksa babada mı kalacağı sorunu... İşte bu durumdan hareketle velayet hakkına ilişkin olarak yoğun bir araştırma sürecinden geçilerek bir haftalık süre zarfında net delillere ulaşılmasıyla velayet hakkının kimde olacağı netlik kazanmaktadır. 

Kayıp Şahıs Araştırması

Öbür yandan günümüzde kayıpların sayısı da hızla artmaya devam ediyor. Bu nedenle kayıp şahıs araştırmalarına yönelik olarak da bu konuda detaylı bir şekilde bilgi verilmesi her açıdan önem teşkil eden bir durum olarak önemlidir. İşte ortada duran bu özelliklere dayanarak her anlamda kayıp şahıs araştırması ışığında en iyi şekilde hizmetlerin sunulmaya devam edildiğini de kesinlikle dile getirmemiz mümkün hale gelebilmektedir.

24 Saat Kesintisiz Hizmet

Bütün bu alanlara yönelik olarak 24 saat boyunca kesintisiz hizmet yaklaşımına dayanarak gerçekten de en iyi şekilde çalışmaların sürdürüleceğini dikkate almamız gerekmektedir. Böylelikle her açıdan sizler de ülkemizin ilk özel dedektiflik şirketinin meydana gelen tüm hizmetlerinden detaylı bir şekilde hizmetleri talep etmiş olacaksınız. Böylelikle her yönden beklentileri sunmaya devam ederek 7/24 anlayışa dayanarak hizmetlerin sunulmaya devam edildiğini dikkate almamız her açıdan olanaklı hale gelebilecektir. Bütün bu yaklaşımlar ışığı altında da her anlamda dedektif tuttunuz mu açısından düşünülecek olunursa gerçekten de önemli bir yaklaşım tarzı olarak kesinlikle görülmektedir. Bütün bunlar da her bakımdan önemli bir konu olarak karşımızdaki yerini koruması bakımından gerçekten de dikkat çeken niteliktir.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç