Hizmet Bölgelerimiz

Acıbadem Dedektiflik

Acıbadem Dedektiflik

İnsanların günlük hayatta karşılaştığı sorunlar kimi zaman içinden çıkılmaz bir hal alabilmektedir. İş temposu ve yoğun koşturmacanın olduğu çağımızda, bazı konuları araştırmak için vakit bulunması da oldukça zor olabilmektedir. Tüm bu gibi durumlar için şirketimiz bünyesinde yer alan alanında yetkin ve uzman olan özel dedektiflerimiz ile Acıbadem Dedektiflik hizmetlerimizi sunmaktayız. 26 yıl önce kurulan İzmir Dedektiflik A.Ş. şirketimiz, tüm Türkiye’nin 81 ilinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Eş Takibi

Herkes hayatını kuracağı kişinin aslında doğru kişi olduğunu düşünerek evlenmektedir. Ancak evliliklerde çeşitli problemler ortaya çıktığında, istenilerek evlenilen kişinin doğru kişi olmadığı düşünülebilmektedir. Genellikle evliliklerin sonunu hazırlayan olay ise aldatmadır. Aldatılan kişi, bu durum karşısında büyük bir yıpranma ile karşı karşıya kalmaktadır. Özel dedektifler ise çeşitli deliller ile aldatılan kişinin manevi ve maddi olarak tazminat almasına imkan sağlamaktadır.

Sahte Ürün Araştırma Hizmeti

Acıbadem Dedektiflik hizmetlerimizden, şahıslar gibi firmalar, kurumlar ya da kuruluşlar da faydalanmak istemektedir. Zahmetli süreçlerin sonucunda bir firmanın ürettiği ürünü, izinsiz olarak kullanarak sahtesini yapan ve bu ürün üzerinden kazanç elde eden fırsatçılar, büyük bir suç işlemektedir. Bu suçun ortaya çıkarılması için ise özel dedektifler tarafından özenli bir araştırma gerçekleştirilmektedir.

Ortaklık Araştırması

Maliyet, bir firmanın düşmanı olarak nitelendirilebilmektedir. Maliyetlerin düşürülmesinin en kolay yolu ise ortaklık kurmaktır. Ancak hiç tanınmayan biri ile ortaklık kurmak kadar, iyi tanınan biri ile ortaklık kurmak da büyük bir risktir. İyi bir ortaklık kurulabilmesi açısından tarafların birbirini tanıması ve güvenmesi çok önemlidir. Tüm bunlar göz önüne alındığında, özel dedektiflik hizmeti alınarak kurulacak ortaklığın sağlamlaştırılması sağlanabilmektedir.

Faili Meçhul Olay Araştırma Hizmeti

Acıbadem Dedektiflik denildiğinde akla birçok farklı özel dedektiflik hizmeti gelmektedir. Bunlardan bir tanesi de faili meçhul olayların araştırılması olarak göz önüne çıkmaktadır. Faili meçhul olayların araştırılması çok uzun süren ve hatta kimi zaman faili bulunamayan bir olay olarak değerlendirilebilmektedir. Ancak özel dedektifler, bu konuda son derece uzmandır. Bu sayede faili meçhul olayların aydınlatılmasında oldukça fazla yardımcı olmaktadır.

Piyasa Araştırması

Her geçen gün gelişen dünyada yüzlerce farklı sektörde pazar yer almaktadır. Girişimciler ise yeni yatırımlar yaparak, yüksek kazançlar elde etmek ve firmalarını pazarda yarışabilir hale getirip kâr elde etmek istemektedir. Şirketimizdeki alanında uzman kişilerin yapmış olduğu araştırmalar sonucunda, daha yüksek kazanç elde edilebilecek pazarlar göz önüne çıkarılabilmektedir.  

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç