Hizmet Bölgelerimiz

Levent Dedektiflik

Levent Dedektiflik

Levent Dedektiflik şirketimiz kapmasında yer alan birbirinden farklı özel dedektiflik hizmetleri yer almaktadır. Şahıs ve kurumların hayatlarında yaşadıkları sorunları çözme amacı ile kurulan şirketimiz, tüm davalarda başarı elde etmeyi kendisine ilke edinmiştir. 26 yıl boyunca sunmuş olduğumuz hizmetlerde, ilkemiz doğrultusunda hareket ederek aldığımız davaları başarı ile sonuçlandırmaktayız.

Personel Takibi ve Araştırma Hizmeti

Günümüzde firmalar, kazançlarını arttırmak amacı ile birçok farklı strateji uygulamaktadır. Ancak bir firmanın verimini arttırması için en gerekli temel unsur işveren ve çalışanlar arasındaki iletişim ve güven sorunun giderilmesidir. Çalışanları hakkında daha fazla bilgi edinen işverenler, daha rahat bir şekilde çalışanlarına güvenebilmektedir. Bu konuda ise Levent Dedektiflik hizmetlerimizden personel takibi ve araştırması hizmeti tercih edilebilmektedir.

Hırsızlık Olaylarını Araştırma Hizmeti

Hırsızlık olayları, en fazla rastlanan suç teşkil eden olaylar arasında yer almaktadır. Kolay yoldan para kazanmanın vermiş olduğu tatmin duygusu, çeşitli iş imkanlarının olmaması gibi sebeplerden dolayı insanlar hırsızlığa yönelebilmektedir. Hırsızlar, genel olarak çalacakları eşyaların pahada ağır ancak yükte hafif olmasını tercih ederler. Bu sayede de çok hızlı bir şekilde hareket ederek yakalanma riskini ortadan kaldırmaya çalışırlar. Hırsızların izinin sürülebilmesi ise özel dedektiflerin çeşitli metotları ile mümkün olmaktadır.

Firma İç Güvenlik Danışmanlığı Hizmeti

Firmaların iç güvenliğini ve huzurunu sağlaması, verimlilik açısından son derece önemlidir. Bunun yanı sıra bazı şirketlerin içerisinde, rakip şirketleri tarafından yerleştirilmiş casuslar olabilir. Bilgi sızıntısı yaşanması ise firmanın en son isteyeceği şeydir. Bu nedenle de dedektiflik hizmetinden faydalanan firmaların sayısında her geçen gün artış gözlenmektedir.

Çalıntı Oto Araştırması

Otomobil hırsızlığı vakalarında, insanlar çalınan araçlarını bulmakta zorlanmaktadır. Araç hırsızları profesyoneldir ve çaldığı aracı kamufle etmeyi oldukça hızlı bir şekilde başarmaktadır. Özel dedektifler, yakaladıkları bazı izler doğrultusunda hareket ederek, çalıntı oto araştırması gerçekleştirebilmektedir. Böylece ne kadar iyi gizlenirse gizlensin, çalınan aracın yeri ve hırsız tespit edilebilmektedir.

Bayi Araştırma Hizmeti

Bayilik açmak, genç girişimciler için oldukça iyi bir velinimettir. Özellikle yüksek maliyetlerin olmaması, hali hazırda bir markayı kullanarak, ürünlerini satabilecek olması ve buna bağlı olarak da düşük maliyetle, yüksek kazanç elde edebilecek olması oldukça caziptir. Ancak firmalar açısından değerlendirildiğinde ise açılacak bayiliğin konumu çok önemlidir. Bayi araştırması yapılmadan kesinlikle bayilik verilmesi tavsiye edilmez. Levent Dedektiflik hizmetlerimiz içerisinde, bayilik açmak isteyen firmalar için bayilik araştırma hizmeti de bulunmaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç