Hizmet Bölgelerimiz

Güngören Dedektiflik

Güngören Dedektiflik

Gittikçe büyüyen nüfus ortamıyla beraber şehirler biraz daha sıkıntılı hale gelmektedir. Yaşam koşulları gittikçe zorlaşması ile birlikte insanlara karşı güven gittikçe azalmaktadır. Bu tür durumlarda kişiler kendini daha az kişiler tanıyarak yaşamını devam ettirmek istemektedir. Yeni biriyle tanıştığı zaman kişiye karşı kötü bir hisse kapılmış ise onu araştırmak isteyebilir. İstanbul Güngören Dedektiflik hizmet veren firmamız ilk öncelik olarak şüphelerinizi ve verdiğiniz araştırmalarınızı tamamen sonuç odaklı yapıp sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Geçmişten Bu Yana Tam Hizmet

Güngören Dedektiflik müşteriyle tam olarak özel ilgilenmektedir. Geniş iletişim imkanlarıyla müşterilerine aklında soru işareti varsa bunları gidermek için iletişimleri üst düzeye çıkarmıştır. Sitemizden canlı destek sayesinde öğrenmek istediğiniz soruların cevapları canlı destek ekibimizle giderebilirsiniz. Hizmet 7 gün 24 saat devam etmektedir. Ayrıca herhangi bir dedektiflik hizmeti almak isterseniz firmamızdan detaylı olarak iletişime geçiniz. Ücretsiz olan 444 7 365 telefon numaramızı arayarak herhangi bir hizmet hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve bizden hizmet alabilirsiniz.

Ne Tür Hizmetler Veriliyor?

Firmamız birçok alanlarda müşterilere tam olarak hizmet vermektedir. İnsanlar ilişkileri olarak sadakat araştırması, eş takibi, boşanma davası için delil toplama, velayet davalarına delil toplama adres tespiti, dolandırıcılık araştırması gibi alanlarda hizmet vermekteyiz. Ayrıca firmalar için hırsızlık olaylarının araştırılması, sanayi casusluğu, iç güvenlik danışmanlığı ve marka sahtekarlığı ve marka ihlallerinin tespiti gibi alanlarda hizmetlerimiz bulunmaktadır. 444 7 365 telefon numarasıyla ücretsiz danışma hattına detaylı bilgi alabilir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sitemizden canlı destek ile herhangi bir zamanda iletişim kurabilirsiniz.

Profesyonel Ekiple Hizmetinizi Yapıyoruz

Güngören Dedektiflik olarak herhangi bir iş karşısında bunu müşterilerimize başarılı olabilmek için kadromuzu oldukça genişletiyoruz. Ekipman ve gereksinimlerle birlikte bu durumu daha yükseklere taşıyoruz. Bay ve bayan kadrosuyla beraber hizmet veren dedektiflik sorununuzu çözmek için hep sizin yanınızda olacaktır. Bizden sadece hizmet alarak istediğiniz sonuca ulaşacaksınız. 444 7 365 telefon numarasıyla ücretsiz danışma hattına detaylı bilgi alabilir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca internet sitemizden canlı destek hattıyla sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç