Hizmet Bölgelerimiz

Eskişehir Dedektiflik

Eskişehir Dedektiflik

Hayatımız her zaman dilediğimiz gibi akmaz. Gerek aile, gerek iş, gerekse sosyal yaşantımızda yolumuza çıkan, kafamızı karıştıran, çözümüne gücümüzün yetmediği durumlarla karşılaşmamız çok olasıdır. Hele ki bu problemler, hukuk dilini içeriyorsa iş daha da karmaşık hale gelir. Eskişehir Dedektiflik hizmetleri, talep doğrultusunda bir kişi ya da bir durum hakkında yasal yollardan deliller toplayarak istenilen sonuca ulaşmadaki en güvenilir adrestir.

Özel dedektiflik hizmetlerimiz sadece Eskişehir’de olmayıp tüm ilerimizde mevcuttur.

Verilen Özel Dedektiflik Hizmetleri Nelerdir?

Ailevi meselelerde; evlilik öncesi araştırma, evlilikte sadakat araştırması, ailenin çocuğu için takip istemi, kayıpların bulunması vb. sebeplerden dolayı kişiler profesyonel yardım ihtiyacı duyabilirler. Bunun yanı sıra hukuki alanda, davalara delil toplamak- boşanma, velayet, miras vb.- yararlanılmak istenen hizmetlerden biridir. Kurumsal alanda ise; personel araştırması, ortaklık araştırması gibi iş alanında karşımıza çıkacak soru işaretlerinin çözümünde de Eskişehir özel dedektiflik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Özel Dedektif Hizmetleri İlkesi

Özel dedektiflik, hukuk kurallarına ve ahlak normlarına uygun olarak yapılmalıdır. Bu işte en önemli ilkeler; güven, gizlilik ve dürüstlüktür. Müşterilerin mahremiyeti üçüncü bir kişi ile paylaşılamaz. Bu prensip kuralların en önemlisidir.

Uzman Kadro Nasıl Olmalı?

Özel dedektifler; işlerinde tecrübeli, hukuki konulara hâkim, yaptıkları mesleğin öneminin bilincinde, yasal ve ahlaki kurallara uygun davranan, kişisel hak ve özgürlükleri ihlal etmeyen kimseler olmalıdır. Eskişehir Dedektiflik; müşterilerin sorunlarını anlayabilen, en doğru şekilde yorumlayan ve sağlıklı çözüm önerileri sunabilen uzman bir kadroya sahiptir. Profesyonel dedektiflerin tüm bu özelliklere sahip olması sonucunda müşteri memnuniyeti kaçınılmadır.

Eskişehir İl’inde destek almak zorunda olduğunuz tüm kişisel, sosyal, hukuki sorunlarınız için Eskişehir Dedektiflik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştırmak için tüm kadromuz sizler için seferber olacaktır.

Yasal çerçeve içinde bireysel ve kurumsal dedektiflik hizmeti sunmak bizim en temel görevimizdir. Tüm çalışmalarımız boyunca dürüst ve adil davranmak, olaylara profesyonel ve insani açıdan yaklaşmak gerektiğinin bilincindeyiz.

Dedektiflik bürolarımız tüm Türkiye’de güvenilir bir adres olup, deneyimli kadrosu ile her türlü ihtiyacınız için günün yirmi dört saati size hizmet için çalışmaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç