Hizmet Bölgelerimiz

Artvin Dedektiflik

Artvin Dedektiflik 

İzmir merkezli olarak 1995 yılında özel dedektif Sayın Bilal KARTAL tarafından kurulan İzmir Dedektiflik A.Ş. profesyonel dedektiflik hizmeti veren bir firmadır. Evlilik hayatında aldatma eyleminden kaynaklanan ciddi problemler yaşama ya da başından geçen bir olayın aydınlatılmasını isteme gibi durumlarda isteyen müşterilerine profesyonel hizmetler sunan bir kuruluştur. Bu kuruluşun hizmet verdiği noktalardan birisi de Artvin Dedektiflik bürosudur.

Müşterilerine Ne Tür Hizmetler Sunar?

Sahip olduğu geniş hizmet yelpazesi ile müşterilerine güven ve kalite çerçevesinde pek çok profesyonel imkan sunmaktadır. Bunlardan bazıları şöyledir:

Eş Takibi

Aldatıldığından şüphe duyan ya da bu konuda emin olup somut olarak kanıtlanmasını isteyen kişiler için tavsiye edilen bir hizmet türüdür. Evliliğinde bu konu ile ilgili ciddi problemler yaşayan ve İzmir Dedektiflik A.Ş. ile irtibata geçen kimseler için sunulan bu hizmette, tamamen hukuk çerçevesinde ve insan haklarına saygı ilkesi gözetilerek çalışmalar yürütülür. Eşini aldattığı iddia edilen kişi, profesyonel olarak takip edilerek aldatma eyleminin gerçekleşip gerçekleşmediği hakkında somut veriler elde edilir.

Boşanma Davası Delil Toplama

Evlilik müessesesini oluşturan kişilerden birisi bu kutsal anlaşmaya gölge düşürüp eşini aldatırsa, mağdur olan taraf bu durumu gerekçe göstererek boşanma davası açma hakkına sahiptir. Aldatılma gerekçesiyle açılan boşanma davalarında, mahkeme mevcut belgeler ışığında bu fiilin gerçekten işlenmiş olduğuna kanaat getirirse, aldatan eş tazminat ve nafaka ödemekle yükümlü kılınır. Ayrıca bu belgelerin somut, kesin ve hukuka uygun olarak elde edilmesi gerekmektedir. İzmir Dedektiflik A.Ş. tarafından sunulan bu hizmet aracılığıyla ilgili boşanma davasına tamamen yasal yollarla edinilen resmi ve somut belgeler sunma imkanı doğmaktadır.

Türkiye’nin her bir köşesine hizmet götürme anlayışına sahip bu şirket, Artvin’de de profesyonel dedektiflik yardımı almak isteyenler için hizmet vermektedir. Yaşadıkları duruma göre profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyanlar, irtibata geçmeleri halinde 7/24 bu olanaklara ulaşabileceklerdir.

İzmir Dedektiflik A.Ş. 81 İlde

Sahip olduğu yaklaşık 25 yıllık tecrübesi ve profesyonel çalışma anlayışı ile İzmir Dedektiflik A.Ş. Türkiye’nin 81 ilinde güvenli ve kaliteli hizmet olanakları sunmaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç