Hizmet Bölgelerimiz

Işıkkent Dedektiflik

Işıkkent Dedektiflik

Dedektiflik hizmetleri geçmişten günümüze kadar çeşitli evreler geçirmiştir. 18. yüzyılda kişisel olarak yürütülen dedektiflik görevleri 19. yüzyılla birlikte artık kişisel olmaktan çıkarak kurumsallığa dönüşmüştür. Kurumsal olarak ABD'de yaygınlaşmasının ardından diğer Avrupa ülkelerinde de faaliyetlerini ortaya koymuştur. Ülkemizde ise ilk dedektiflik şirketinin 1995 yılında İzmir Dedektiflik AŞ adıyla Bilal Kartal tarafından kurulduğunu belirtmek gerekmektedir.

İçimizden Biri Bilal Kartal

İzmirli ailenin oğlu olarak dünyaya gelen Bilal Kartal, doğup büyüdüğü İzmir'de mesleğine dayalı bir dedektiflik şirketi kurma kararı alır. Uzun yıllar boyunca devletin önemli kademelerinde dedektif olaak görev aldıktan sonra bu deneyimlerini tamamen kendisinin kurduğu dedektiflik şirketiyle kurumsal bir yapıya dönüştürerek ışıkkent dedektiflik şirketi olarak çalışmalarına yer vermektedir. Böylelikle ülkemizde kurumsal olarak ilk dedektiflik şirketinin kurulmasına da ön ayak olmuştur.

Türkiye'nin İlk Özel Dedektiflik Şirketi

İzmir Özel Dedektiflik AŞ adıyla Karabağlar ilçesinde açılan firma, 30 yıla varan köklü tecrübesine dayanarak ilk özel dedektiflik şirketi olmasının verdiği yaklaşım tarzıyla gerçekten de en iyi hizmetleri müşterilerine sunmaktadır. Böylelikle kaliteden bir an dahi ödün vermeksizin tamamen beklentileri en iyi şekilde karşılamaya devam eden yönüyle değerlendirildiği zaman her anlamda önemli bir yaklaşım tarzı olarak faaliyetlerine yer vermektedir. Bu kriterler açısından her açıdan ışıkkent dedektiflik bakımından önde gelen hususlarıyla farkını bir kere daha meydana getirmektedir.

444 7 635 Danışma Hattı

Ücretsiz danışma hattı üzerinden siz de tüm hizmetler ve hizmet bedelleri hakkında ayrıntılı olarak bilgi alabileceksiniz. Böylelikle her yönden kesintisiz olmaya devam eden hususlarından hareket edilerek kaliteli ve de eşsiz yaklaşımlar dahilinde çalışmalara yer verildiğini dikkate almamız gerekmektedir. Ücretsiz bir şekilde hizmet sunması bakımından her anlamda müşteri odaklılık yönünden her açıdan önde gelmeye devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir. Bu özelliğiyle de gerçekten de dedektiflik şirketinin tüm hizmetleriyle size tamamen ayrıcalıklı hizmetler sunduğunu dile getirmemiz gerekmektedir.

Ege Bölgesi'nin Kurumsal Firması

Ege Bölgesi genelinde hizmet veren ve ayrıca diğer bölgelere de şubeleri aracılığıyla hizmetlerini aktarmaya devam eden firma, 7/24 çalışma anlayışına dayanarak müşteri odaklı çalışmalarıyla öne çıkmaktadır. İşte ortada duran tüm bu özellikler dahilinde düşünülecek olunduğu zaman her yönüyle beklentileri en iyi şekilde sunarak kaliteli ve de sıra dışı yaklaşımlar bakımından önde gelmeye devam ettiğini kesin olarak dile getirmemiz mümkün.

Öte taraftan 444 7 635 numaradan her açıdan kesintisiz bir şekilde çalışmalarına yer veren yaklaşımına dayanarak gerçekten de müşteri memnuniyetine dayanan çalışma ilkesine bağlı kalarak öne çıkmaktadır. Bu da onun kurumsal firma olarak neler yapabildiğinin en somut göstergesinden birisini yansıtması adına kesinlikle söylenmes gereken bir konudur.

Bu yönüyle ışıkkent dedektiflik açısından müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan bir şirket olmaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz mümkün hale gelen nitelik olarak karşımızdaki yerini korumaktadır. Üstelik yedi gün yirmi dört saat çalışma anlayışı çerçevesinde düşünülecek olunduğu zaman tüm özellikler itibariyle farkını bir kere daha meydana getirdiğini dile getirmemiz olanaklı hale gelebilecektir. Tüm bu nitelikleri açısından da 444 7 635 numaradan kesintisiz bir şekilde her zaman kesinlikle ulaşabilmeniz mümkün olacak nitelikler arasındaki yerini korumaya devam etmektedir. Bu anlayış çerçevesinde tamamıyla beklentilerinizi karşılayacak dört dörtlük dedektiflik şirketinin her anlamda önemli bir durum olarak önde gelen hizmetleri ışığında fark yaratmaya devam ettiğini tamamıyla kesintisiz bir şekilde söylememiz olanaklı hale gelecektir ki bu da önemlidir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç