Hizmet Bölgelerimiz

Edirne Dedektiflik

Edirne Dedektiflik

Dünya üzerindeki toplumlar gelişen teknolojiye ve yaşam koşullarına ayak uydurmaya çalışmaktadır. Gerçekleşen bu değişim pek çok alanda yaşam standartlarını arttırmasına rağmen, insanları fiziksel ve duygusal anlamda yıpratan sorunlara da yol açmaktadır. Kimi insan karşılaştığı sorunları kendi başına çözmeye çalışır, kimisi de çevresindeki bir bireyden ya da kuruluştan yardım alır. Uzun bir maziye sahip olan dedektiflik mesleği, günümüzde var olan bu sorunlar nedeniyle pek çok insanın yardım almak için başvurduğu bir noktadır. Türkiye’de de bu amaçla kurulan bir şirket vardır: İzmir Dedektiflik A.Ş.

İzmir Dedektiflik A.Ş. Nedir?

Yukarıda da bahsedilen ihtiyaçlar ve talepler ışığında Sayın Bilal KARTAL’ın girişimleriyle 1995 yılında İzmir’de kurulmuştur. ‘’Değerlerinizi Korur’’ parolasıyla yola çıkan İzmir Dedektiflik A.Ş. müşterilerine profesyonel dedektiflik anlamında yardımcı olmaktadır. Yaşadıkları bir takım sorunlar ve bilgi sahibi olmak istedikleri konular hakkında şirkete başvuran müşterilere birçok alanda gizlilik politikası kapsamında hizmetler verilmektedir İzmir merkezli olmasına rağmen Türkiye’nin her yerinde temsilciliği vardır. Bu temsilciliklerden birisi de Edirne Detektiflik bürosudur. İşte Edirne dahil olmak üzere şirketin müşterilerine sunduğu olanaklardan bazıları:

Personel Takibi ve Araştırma

Dünya ekonomisinde yaptığı başarılı işlerle adından sıkça söz ettiren köklü firmalar, bu başarısını kaliteli personel kadrosuna borçludur. Bu nedenle de özellikle marka değeri yüksek olan şirketler bünyelerinde oluşturdukları birimlerle mevcut personellerini takip etmektedir. Bu takip işlemi, hem personelin firmaya verdiği katkıların gözden kaçmaması ve ilgili çalışanın ödüllendirilmesi hem de yine personelin yapabileceği olası hatalardan dolayı şirket kalitesinin düşmemesi amacıyla gerçekleştirilmektedir. Böyle bir personel takip birimine sahip olmayan firmalar da özel dedektiflik şirketlerinden yardım alarak bu işlemi gerçekleştirmektedir. Böylelikle hem şirketlerinin var olan marka değerini korurlar hem de personellerinin kalite ve verimliliğini takip ederler. İşte İzmir Dedektiflik A.Ş. de sunduğu Personel Takibi ve Araştırma hizmeti ile müşterilerine böyle bir imkan sunarak ekonomik alanda yükselmelerine yardımcı olmaktadır.

Bayi Araştırması

Ülke çapında pek çok şehirde şubeleri, bayileri, showroomları olan şirketlerin tercih ettiği bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde firma, merkezden gönderdiği ürünlerin ilgili bayilerde pazarlama, reklam ve sunum gibi noktalarda nasıl değerlendirildiğini kontrol eder. Ayrıca şube ve bayi halkasına yeni katılacak olan birimlerin kalite, yeterlilik ve teknik anlamda uygunluklarını ölçer. Bu nedenle Bayi Araştırması hizmeti ile pek çok şirket mevcut yapısını daha da sağlam bir konuma getirmektedir.

Türkiye’nin 81 ilinde profesyonel dedektiflik hizmeti veren şirketin bir halkası da Edirne şehrindedir. Sahip olduğu 25 yıllık birikimini Edirne halkı ile buluşturabilmek için oluşturulan dedektiflik bürosunda, ihtiyaç duyan müşteriler talep ettikleri herhangi bir hizmetten kesintisiz olarak yararlanabilmektedirler.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç