Hizmet Bölgelerimiz

Kağıthane Dedektiflik

Kağıthane Dedektiflik

Özellikle suç oranlarının oldukça fazla artmış olduğu son yıllarda, birçok kişi çeşitli nedenlerden dolayı olumsuz olaylar yaşayabilmektedir. Aslını bilmediği olaylar sonucunda ise mağdur duruma düşerek, kimi zaman haksız sayılmaktadır. Ancak bu konuda Kağıthane Dedektiflik hizmeti de vermekte olan İzmir Dedektiflik Bürosu devreye girerek, mağdur duruma düşen kişiler için araştırma yaparak delil toplamaktadır.

İstanbul Kağıthane Dedektiflik Nedir?

İzmir’de kurulan ve Türkiye’nin ilk dedektiflik şirketi olma özelliğine sahip olan İzmir Dedektiflik A.Ş. firması, mağdur durumda olan kişilerin, aleyhine delil toplamak ve bu delilleri tüm yasal mecralarda kullanarak mağduriyeti gidermek adına çalışmalar yapan bir firmadır. Toplanan deliller, başta adli ve hukuki davalarda kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bununla beraber daha birçok kurum ve kuruluşta bu raporlar geçerliliğini sürdürmektedir.

İstanbul Kağıthane Dedektiflik Çalışma Alanları

Başta eş takibi olmak üzere evlilik ve ilişkiler konusunda her alan araştırma taleplerini değerlendiren Kağıthane Dedektiflik hizmeti dolandırıcılık, hırsızlık, personel takibi, sadakat araştırması, özel isteğe göre araştırma, öğrenci takibi, adres tespiti, velayet davalarına delil toplama gibi daha birçok farklı konuda araştırma içeriklerine sahiptir. Bunun yanı sıra İzmir Dedektiflik A.Ş. her geçen gün gelişen ve Türkiye’nin 81 ilinde büroları bulunan bir firma olarak sektörde liderliğini sürdürmektedir.

İstanbul Kağıthane Dedektiflik Eş Takibi

Hastalıkta ve sağlıkta diye söz vererek atılan imzaların neticesi, başlarda severek ve isteyerek kabul edilmişken sonrasında büyük sorunlar ortaya çıkarabilmektedir. Bunun en büyük örneği ise yaşanan aldatma olaylarıdır. Eşlerin evlilik içerisinde şüphe yaşaması ve güven birliğinin sarsılması, aldatma olaylarının yaşanmasına zemin hazırlamaktadır. Bu gibi durumlarda ise eş takibi yapılması istenilebilmektedir. Eş takibi boyunca, şüphelinin hal ve hareketlerinin yanı sıra günlük olarak yapmış olduğu aktiviteler incelenir ve gizli takip yapılarak neticelendirilir.

İstanbul Kağıthane Dedektiflik Evlilik Öncesi Araştırması

Evlilik ciddi bir kurum olduğundan dolayı, imzalar atıldıktan sonra sorun yaşamak istemeyen kişiler evlilik öncesi araştırması yaptırmak isteyebilmektedir. Kağıthane Dedektiflik hizmetleri arasında yer alan evlilik öncesi araştırmasında, şüphe duyulan kişi evlilik takibinde olduğu gibi en ince detayına kadar araştırılmaktadır. Geçmişinde yaşamış olduğu ilişkilere kadar her şey detaylı bir şekilde raporlanarak hizmet alan kişiye sunulmaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç