Hizmet Bölgelerimiz

İzmir Çankaya Dedektiflik

İzmir Çankaya Dedektiflik

Gizlilik, güven, dürüstlük, kaliteli hizmet ve kesin çözümlerle bilgi edinebilmeyi tecrübe edinen İzmir Çankaya Dedektiflik Bürosu İzmir ve Türkiye’nin tüm illerinde hizmet vermektedir. Bilgiye ve hedefe en kısa ve en hızlı şekilde ulaşmayı amaçlayan firmamız yasalara uygun koşullarda delil ve belge toplayarak ihtiyacınız olan bilgilere sizi ulaştırmaktadır.

Büromuz özel dedektiflik alanına giren, yasalarca suç teşkil etmeyen bireysel, ailevi ya da kurumsal tüm sorunlarınızı araştırma, takip ve akabinde bilgi ve belge toplama hizmetleri sunmaktadır. Bireysel hizmetlerimiz arasında yer alan aile birliğini ve aile bireylerini ilgilendiren eş takibi gibi konularda yapılacak araştırmalarda özel hayata ve özel hayatın gizliliğine karşın herhangi bir suçun oluşmamasını ayrıca gözetmekteyiz. Yaptığımız araştırmalar sonucu takip, belge ve bilgi toplama sürecimizde aile hassasiyetini gözeterek bilgilerin anında siz müşterilerimizle paylaşılması esası ile çalışmaktayız.

 İzmir Çankaya Dedektiflik Olarak Verdiğimiz Hizmetlerden Bazıları  

* Eş takibi

* Hukuki davalar için delil toplama

* Boşanma davası öncesi delil toplama

* Velayet öncesi delil toplama

* Adres tespiti

* Şirket araştırması

* Kayıp kişi takibi

* Sahte evrak ve belge araştırması

* Boşanma davası için delil toplama

* Öğrenci takibi

* Dolandırıcılık olaylarının açığa çıkarılması

* Böcek tespiti

* Personel araştırması

* Evlenilecek kişinin araştırılması

* Çocukların arkadaş çevrelerinin araştırılması

* Çocuklar için okul takibi

*Çocukların içki, sigara, uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklara temasının olup olmadığının ve arkadaş çevresinin araştırılması

* Marka ve ürün taklitlerinin araştırılması

* İcra açılan durumlarda adres takibi gibi birçok hizmet alanında İzmir Çankaya Dedektiflik Şirketi olarak gerek bireysel gerekse de kurumsal müşterilerimize profesyonel yardımlar sunmaktayız.

Bünyemizde yer alan alanında eğitimli ve uzman dedektiflerimiz açığa çıkmasını istediğiniz tüm olayları yasal olarak araştırıp belgeleyerek dava süreçlerinizde sizlere yardımcı olmaktadır.

İzmir Çankaya Dedektiflik Fiyatları

Dedektiflik fiyatları konusunda önceden net bir rakam söylemek çok mümkün olmamaktadır. Fiyatlar genellikle dedektifin hangi işi yapacağı ve söz konusu işi yürütürken yaşanan süreçlerde belli olmaktadır. Dedektiflik hizmetlerinde her iş farklı araştırma metotları ve farklı ekip ve sürelerde yapıldığından dolayı fiyatlar da farklılıklar gösterebilmektedir. Şirketimiz bünyesinde alacağınız hizmet ile ilgili bilgi ve detaylar verildikten sonra dedektiflik hizmetlerini sunan uzmanlarımız size işle ilgili en uygun fiyatı teklif edecek ve yapılan anlaşma limitleri yapacağınız sözleşme ile yasallaştırılacaktır.

Temel Prensiplerimiz

  • Samimiyet: Özel dedektiflik; kişi ve kurumların araştırılacak konu ile ilgili tüm gizli dosyalarının hatta özel hayatlarının söz konusu olduğu bir hizmet dalıdır. Dolayısıyla hizmeti yürütürken diyalogda olduğumuz tüm şahıs ve kurumların yardım talebinde bulundukları konu hakkında bize durumu samimi bir şekilde aktarmaları gerekmektedir.
  • Ciddiyet: İzmir Çankaya Dedektiflik alanında uzman kadrosu ile almış olduğu hizmeti yürütürken sonuca ulaşmaya odaklı çalışma anlayışı ile aldığı sorumluluğun ciddiyetinin son derece farkında bir performansla çalışmaktadır.
  • Gizlilik: Firmamız ile anlaşmaya karar verdiğinizde yapacağımız sözleşme ile tarafımıza hakkınızda vermiş olduğunuz tüm özel bilgiler gizlilik altında korunmaktadır. Bilgileriniz yaptığınız sözleşme ile koruma altındadır. Size dair hiçbir bilgi 3. Kişilerle paylaşılmamaktadır.
  • Kanun ve Yasalara Uygunluk: İzmir Çankaya Dedektiflik Bürosu için yaptığımız tüm işlerdeki en büyük bağlayıcılığımız hukuka ve yasalara uygunluktur. Adınıza toplayacağımız tüm belge ve bilgiler tamamen yasalara uygun şekilde toplanacaktır.
  • Müşterilerin Bilgilendirilme Süreci: Dedektiflerimiz tarafından yapılmasını istediğiniz tüm araştırma işlemleri sırasında elde edilen belge ve bilgiler raporlanarak anında sizlere sunulmaktadır.     

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç