Hizmet Bölgelerimiz

Bayburt Dedektiflik

Bayburt Dedektiflik

İzmir Dedektiflik A.Ş. Hakkında Bilgi

İzmir merkezli olarak 1995 yılında açılan profesyonel dedektiflik şirketidir. Firmanın kurucu Genel Müdürü Bilal KARTAL’ın birikimi ve girişimi ile faaliyete geçmiştir. Şirket, müşterilerinin talepleri ışığında profesyonel ekibi ile dedektiflik hizmeti vermektedir. Hem gerçekleştirdiği çalışmalar hem de şirketin kurumsal kimliği tamamen yasal ve hukuk kurallarına uygundur. Bünyesinde var olan geniş hizmet yelpazesi ile müşterilerinin sorunlarına profesyonel çözümler getirmektedir. Ayrıca Bayburt Dedektiflik de bu şirkete bağlı olarak faaliyet göstermektedir. Müşterilerin şahsi sorunlarına göre talepte bulunabildiği firmada, evlilik öncesi araştırma, adres tespiti, dolandırıcılık olaylarının araştırılması, velayet davalarına delil toplama gibi çok çeşitli bir hizmet alanı vardır. Örnek olarak:

Velayet Davalarına Delil Toplama

Evlilik kurumuna adım atan çiftler, birbirlerine ömür boyu sadık olacaklarına, saygı ve sevgi göstereceklerine söz verirler. Ancak hayat şartları, bireysel hatalar ya da evliliği sürdürmeyi imkansız kılan bir takım nedenlerden dolayı, mutlu bir şekilde başlayan bu serüven boşanmayla noktalanabilmektedir. Bu tür durumlarda özellikle duygusal anlamda aile üyeleri oldukça fazla yıpranmaktadır. Özellikle çocuklu ailelerde görülen velayet davaları buna örnektir. Boşanma davasını gören ilgili mahkeme velayetin anne de mi baba da mı kalacağına bir takım delillere ya da durumlara göz atarak karar verir. Bu noktada da velayetin haklı olarak kendisinde kalmasını isteyen taraf bunu bir takım belgelerle ispatlamaya çalışır. İzmir Dedektiflik A.Ş. Velayet Davalarına Delil Toplama hizmeti ile kişilere bu noktada yardımcı olabilmektedir. Profesyonel ekibi ve hukuka saygı ilkesi ile hareket ederek müşterilerinin bu anlamda taleplerini karşılayabilmektedir.

Bayburt Dedektiflik

Var olan 25 yıllık tecrübesi ile profesyonel dedektiflik hizmetini tüm ülkeye vermek isteyen şirket, 81 ilde açtığı dedektiflik büroları ile her ilde her bölgede faaliyet göstermektedir. Söz konusu temsilciliklerden birisi de Bayburt ilinde yer almaktadır. Burada yaşayan vatandaşlar talep ettiği hizmeti alabilmek için ilgili büroya ulaşarak yardım alabilmektedir.

Nasıl İrtibata Geçilir?

Türkiye’nin herhangi bir yerinde profesyonel dedektiflik hizmeti almak isteyenler 444 7 635 numaralı hatta telefonla ulaşarak 7/24 kesintisiz ve kaliteli hizmet alabilmektedirler. Ayrıca yukarıda da belirtildiği gibi tüm çalışmalar yasalara uygun ve insan haklarına saygı çerçevesinde gerçekleşmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç