Hizmet Bölgelerimiz

Isparta Dedektiflik

Isparta Dedektiflik

Türkiye’nin öncü dedektiflik kuruluşu İzmir Dedektiflik A.Ş. tarafından Isparta halkına hizmet verebilmek için bu kentte de bir büro açılmıştır. Şirket merkezinde sunulan olanakların ve hizmetlerin tamamı yine profesyonel bir ekiple Isparta’da da sunulmaktadır. Peki, İzmir Dedektiflik A.Ş. nedir?

İzmir Dedektiflik

Türkiye’de profesyonel dedektifliği kurumsal hale getiren ilk şirket olma özelliği ile yaklaşık 25 yıldır hizmet veren bir kuruluştur. Özel dedektif Bilal KARTAL’ın önderliğinde kurulan firma, 1995 yılından bu yana pek çok olayı aydınlatmış ve verimli araştırmalar yapmıştır. Problemlerine çözüm bulmak isteyen ya da herhangi bir konuda bilgi edinmek isteyen kişiler talep ettikleri takdirde profesyonel dedektiflik hizmeti almaktadırlar.

Hangi Hizmetler Mevcuttur?

İster bireysel başvuru yapanlar olsun isterse kurumsal olarak hizmet almak isteyenler olsun, pek çok farklı duruma ve ihtiyaca hitap edecek dedektiflik hizmetleri vardır. Örneğin: Evlilik süresince aldatıldığından kuşkulanıp bu durumun kanıtlanmasını isteyenler için: Eş takibi. Boşanma aşamasında olan ve dava ile ilgili bir takım resmi belgelere ihtiyaç duyanlar için: Boşanma davalarına delil toplama. Firmasına mensup  elemanların daha güvenli, sağlıklı ve verimli bir ortamda çalışmalarını arzulayanlar için: Firma iç güvenliği danışmanlığı gibi pek çok türde ve alanda hizmetler mevcuttur. Ayrıca bahsedilen hizmetler ve daha fazlası Isparta Dedektiflik bürosunda da vatandaşlara sunulmaktadır.

Dedektiflik Ekibi Kimlerden Oluşur?

Her işte olduğu gibi dedektiflik mesleğinde de yeterlilik ve yetenek çok önemlidir. Bu anlamda İzmir Dedektiflik A.Ş. ekibini tamamen profesyonel ve eğitimli kişilerden oluşturmaktadır. Ekip üyeleri arasında emekli askerler, emekli polisler, dedektiflik alanında bir takım eğitimler almış ve bu alanda tecrübe edinmiş kimseler vardır.

Hangi İllerde Başvuru Yapılabilir?

Yaklaşık 25 yıllık birikimini tüm ülke ile paylaşarak arzu eden herkese profesyonel dedektiflik hizmeti vermek isteyen İzmir Dedektiflik A.Ş. bu amaç doğrultusunda Türkiye’nin 81 iline dedektiflik bürosu açmıştır. Tıpkı şirket merkezinde olduğu gibi tüm şehirlerdeki bürolarda da aynı hassasiyet ve kaliteli ile hizmet verilmektedir. Örneğin; Isparta kentinde yaşayıp profesyonel olarak dedektiflik yardımı almak isteyen bir kişi Isparta Dedektiflik bürosu üzerinden arzu ettiği tüm hizmetlere en hızlı şekilde ulaşma imkanına sahiptir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç