Hizmet Bölgelerimiz

İzmir Özel Dedektiflik

İzmir Özel Dedektiflik

Bu hayatta gizli kalacak hiçbir şey yoktur. Siz de sizin için bilinmez görünen şeyleri açığa çıkarmanın yollarını arıyorsanız İzmir dedektiflik tam da size göre bir adres...

25 Yıllık Deneyimi ile Dedektiflik Şirketi

İSO 10002 müşteri memnuniyetine dayanarak hizmet veren dedektiflik kurumumuz 1995 yılında İzmir'de kuruldu. Türkiye'de ilk kurulan dedektiflik hizmeti özelliğine sahip kurumumuz ayrıca yurt dışında pek çok ülkede gıpta ile takip edilmektedir. 25 yıldır profesyonel ekibiyle hizmet veren İzmir dedektiflik anonim şirketimiz Bilal Kartal gibi yurt dışında dedektiflik eğitimi veren profesyonel bir kimse tarafından kurulmuştur.

İzmir Dedektiflik Şirketinin İzmir'e Faydaları

İzmir başta olmak üzere daha pek çok il ve ilçenin sıkıntılarına merhem olan İzmir Dedektiflik A.ş gizemli, bilinmeyen ve karanlık olan her türlü problemi açığa çıkarıyor. Bulunması gereken kişi ya da kişiler, öğrenilmesi gerekilen şahıslar... İzmir dedektiflik merkezi İzmir halkı için tüm bu bilinmezlikleri ortadan kaldırıyor ve İzmir'e gönül rahatlığı kazandırıyor.

Neleri İnceliyoruz?

İzmir halkına verdiğimiz hizmetler kısaca şöyledir; Eş takibi, adres tespiti, sadakat araştırması, personel takibi, özel isteğe göre araştırma, öğrenci takibi, evlilik öncesi araştırma, dolandırıcılık olaylarının araştırılması, boşanma davalarına delil toplama ve velayet davalarına delil toplamadır.

Profesyonel Hizmet

Yukarıda da belirttiğimiz gibi İzmir dedektiflik anonim şirketi yalnızca İzmir'de değil, Türkiye'nin 81 ilinde ve pek çok ilçesinde ayrı ayrı ve detaylıca hizmet vermektedir. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde ilçelere de dağılan bir inceleme alanı vardır. 1. sınıf emniyet müdürlüğü yapmış Mustafa Alnıak'ın koordinatörlüğü ile ilerleyen dedektiflik araştırmalarımız Mustafa Alnıak gibi profesyonel ekip üyeleri ile yapılmaktadır.

Resmi Çalışan Ciddi Bir Kurumuz

İzmir dedektiflik anonim şirketi olarak işlerimizi resmi kurumlardan faydalanarak gerçekleştirmekteyiz. Kanun dışı ya da kanuna aykırı hiçbir iş bizim işimiz değildir. Tüm hizmetlerimizi belgelerle sunup, inceleriz. Ekibimiz özellikle kanun adamlığı yapmış bireylerden oluştuğu için araştırmalarımızda önceliği kanuna uygun olup, olmadığına göre değerlendiririz. Her araştırmamız güven çerçevesi içerisinde ve başka kaynaklara bilgi sızdırmadan yapılmaktadır. Dolayısıyla güvenli bir birliktelikle güvenmediğiniz ya da bilinmeyen her kim ya da ne varsa İzmir dedektiflik artık onu gün yüzüne çıkaracak.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç