Hizmet Bölgelerimiz

Selçuk Dedektiflik

 Selçuk Dedektiflik

Türkiye’de ilk olarak hizmete giren ve İzmir’de kurulan İzmir Dedektiflik A.Ş. kaliteli hizmetleri ile ülkenin dört bir yanında hizmetlerine devam etmektedir. Sektörde öncü konumda olan firma, aynı zamanda ilçelerde de hizmet sağlamaktadır. Selçuk Dedektiflik hizmeti ile ön plana çıkan İzmir Dedektiflik Bürosu, birçok konuda davaların çözüme daha erken bir şekilde erişmesi amacı ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Selçuk Dedektiflik Hizmetleri

Selçuk Dedektiflik hizmeti sağlayan İzmir Dedektiflik A.Ş. eş takibi, evlilik öncesi araştırma, sadakat araştırması, dolandırıcılık araştırması, personel takibi, hırsızlık olaylarının araştırılması gibi daha birçok farklı konuda takip ve araştırma hizmeti vermektedir. Olayları takiben işlenen suça daha fazla delil toplamak amacı ile şehir dışı ve hatta yurt dışına kadar ipuçlarını takip ederek, en detaylı raporu hazırlayarak davacıya sunmaktadır. Adli yargıda delil olarak sunularak, davanın en iyi şekilde ve en hızlı şekilde sonuçlanması için büyük bir yardım sağlamaktadır.

Selçuk Dedektiflik Özel İsteğe Göre Araştırma

İzmir Dedektiflik A.Ş. firmasının sunmuş olduğu hizmetlerden bir tanesi de kişinin özel isteğine göre olan araştırmadır. Genel konuların dışında kişi farklı konularda bir araştırma talep ettiğinde, var olan delilleri arttırmaya yönelik yapılan özel isteğe göre araştırma, her türlü hukuki değerde sunulabilmektedir. Selçuk Dedektiflik hizmeti vermekte olan İzmir Dedektiflik Bürosu, istenilen tüm konularda araştırma yapma tecrübesine sahip olan profesyonel bir ekip ile hizmet vermektedir.

Selçuk Dedektiflik Gizlilik Politikası

Selçuk Dedektiflik hizmetleri araştırma sırasında öncelikle hizmet alan kişinin gizliliğini ön planda tutmaktadır. Araştırma dahilinde elde edilen deliller ve ipuçları araştırma sonuna kadar gizli tutulmaktadır. Bununla beraber ahlak ve etik kurallarına dikkat ederek, toplumsal kuralları ihlal etmeyerek ve hukuki kurallar da göz önünde tutularak tüm araştırmalar gerçekleştirilmektedir.

Selçuk Dedektiflik Canlı Destek

Selçuk Dedektiflik hizmeti almak isteyen kişiler, dedektif.com internet sitesini ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilmektedir. Bunun yanı sıra site içerisinde 7 gün 24 saat aralıksız olarak hizmet veren bir de canlı destek hattı bulunmaktadır. Aynı zamanda 444 7 635 numaralı telefon ile irtibat kurarak müşteri hizmetleri ile de iletişime geçilebilmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç