Hizmet Bölgelerimiz

Eyüp Dedektiflik

Eyüp Dedektiflik 

Bilmek istediğiniz fakat sizden gizlenenleri bulmak üzere görevlenen Eyüp dedektiflik şirketimizi aşağıda detaylıca anlattık.

25 Yıllık Deneyimi ile Dedektiflik Şirketi

1995 yılında Bilal Kartal tarafından kurulan İzmir dedektiflik hizmetleri anonim şirketi, Türkiye'de açılan ilk dedektiflik şirketidir. 25 yıllık birikimle işlemlerine devam eden dedektiflik şirketimiz, başarılı çalışmalarıyla yalnızca Türkiye'de değil yurt dışında da tanınmaktadır. İstanbul Eyüp ilçesinde de tıpkı İzmir'deki itinayla dedektiflik hizmeti veren şirketimiz Eyüp halkını rahatlatmayı ve onlara aydınlanmak istedikleri konular hakkında yardım etmeyi ilke ediniyor.

İzmir Dedektiflik Şirketi Eyüp'te Ne Yapar?

Eyüp ilçesinde yer alan Eyüplü halkın her türlü gizemli araştırma içeriğini ele alır ve gizli saklı işleri açığa çıkarır. Her birey kendisine gizli tutulan şey konusunda şüpheye düşer, işte Eyüp dedektiflik hizmeti zihninizde oluşabilecek tüm şüpheleri işinde profesyonel ekibiyle gidermeyi amaçlıyor.

Dedektiflik Hizmetlerimiz

Eyüp halkına vermiş olduğumuz dedektiflik hizmetleri kısaca şöyledir; evlilik öncesi araştırma, Eş takibi, velayet davalarına delil toplama, öğrenci takibi, özel isteğe göre araştırma, boşanma davalarına delil toplama, adres tespiti, dolandırıcılık olaylarının araştırılması, sadakat araştırması ve personel takibi ve araştırmasıdır.

81 İlde Profesyonel Hizmet

İzmir Dedektiflik Hizmetleri Anonim şirketi yalnızca Eyüp ilçesinde değil, Türkiye'nin 81 ilinde ve pek çok ilçesinde hizmet vermektedir. Her bir bölgeyle ayrı ayrı ve özenle çalışan ekibimiz özellikle 1. sınıf emniyet müdürlüğü yapmış bir genel koordinatörle birbirinden başarılı işlere imza atmıştır. 25 yıldır ülkemize hizmet veren dedektiflik şirketimiz Eyüp'te de pek çok konuya ışık tutacak, tutmaya da devam edecektir.

Gayri Resmi Değil, Resmi Çalışıyoruz

Her işinde resmi kurum ve belgelerden destek alarak çalışan İzmir Dedektiflik Hizmetleri anonim şirketi, hiçbir işini kanun dışı gerçekleştirmemektedir. Bilhassa öncesinde kanun adamlığı yapmış profesyonel kadrosu işlerini çok iyi bilen ve her işi kuralına göre icra eden kimselerdir. 25 yıldır aynı sistemle ve birbirinden değerli ekip arkadaşlarıyla bir bütün olarak çalışan kadromuz sırlarınıza ortak olacak ve saklanılan her şeyi Eyüp'te de gün yüzüne çıkaracak. Bundan sonra Eyüp dedektiflik hizmetiyle Eyüp'te gizli saklı hiçbir şey kalmayacak.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç