Hizmet Bölgelerimiz

Giresun Dedektiflik

Giresun Dedektiflik

Antik çağlardan günümüze insanlar, topluluklar halinde yaşamaya özen göstermişlerdir. Bu bir arada yaşama arzusu pek çok fayda sağlamasının yanında, bir takım problemlerin de önünü açmıştır. Şuan içinde bulunduğumuz zaman diliminde de bu durum geçerlidir. Kişilerin karşısına çıkan bireysel ya da sosyal problemler onları bir takım çözüm yolları aramaya itmiştir. Özellikle günümüzde insanların başvurduğu bu çözüm yerlerinden birisi de profesyonel dedektiflik birimleridir.

Dedektiflik Nedir?

Yaşanılan ülke sınırları içerisinde hukuk kurallarından ayrılmamak kaydıyla araştırma ve soruşturma yaparak bir takım bilgiler edinmeye denir. Bu durumu belli eğitimler ve belgeler alarak yapan kişilere de dedektif denir. Türkiye’de bu anlamda öncü kuruluş İzmir Dedektiflik A.Ş.’dir.

İzmir Dedektiflik A.Ş. Nedir? Ne İş Yapar?

Özel dedektif Bilal KARTAL’ın girişimleri ile 1995 yılında İzmir merkezli olarak kurulan bir özel dedektiflik şirketidir. Hali hazırda Genel Müdürlük görevinde de bulunan Sayın Bilal KARTAL, dedektiflik ile ilgili gözlem ve birikimlerini kurumsal bir kimliğe büründürerek Türkiye’deki vatandaşlarla paylaşmak amacıyla bu şirketin kurulmasına öncülük etmiştir. Şahit olduğu bir olayın aydınlatılmasını ya da özel bir konu hakkında bilgi verilmesini isteyen kişiler bu kuruma başvurarak profesyonel dedektiflik hizmeti alabilmektedirler.

Nitelikleri Nelerdir?

Türkiye’nin ilk özel dedektiflik şirketi olmasının yanında ISO 10002 müşteri memnuniyeti belgesine sahiptir. Şirket, yaptığı tüm çalışmaları ve sunduğu tüm hizmetleri anayasaya uygun ve insan haklarına saygılı bir anlayışla gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin 81 ilinde bulunan dedektiflik büroları ile müşterilerine istedikleri her yerden ulaşabilme imkanı sunmaktadır. Bu şubelerden birisi de Giresun Dedektiflik bürosudur.

Ne Tür Hizmetler Verir?

Müşterilerinin karşısına oldukça geniş bir yelpaze ile çıkan şirket, sadakat araştırmasından öğrenci takibine, adres tespitinden personel takibi ve piyasa araştırmasına kadar pek çok farklı alanda ve türde hizmet alanlarına sahiptir. Dileyen kişiler ihtiyaç durumlarına göre bu hizmetlerden birini seçerek profesyonel dedektiflik yardımı alabilmektedirler.Sahip olduğu birikim ile Türkiye’nin her iline ulaşan şirket, Giresun halkının da profesyonel dedektiflik yardımı alabilmesi için bu kente de birim kurmuştur. Şirket merkezinde yer alan tüm hizmetler aynı dikkat ve ciddiyetle bu kentlerde de sürdürülmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç