Hizmet Bölgelerimiz

Nişantaşı Dedektiflik

Nişantaşı Dedektiflik

Dedektiflik, dünya çapında kabul gören meslekler arasında yer almaktadır. Dedektiflerin amacı ise çoğu zaman çözülemeyen davalar için deliller toplamaktır. Nişantaşı Dedektiflik hizmeti de vermekte olan şirketimiz, 1995 yılında İzmir Dedektiflik A.Ş. adı altında İzmir’de kurulmuştur. Türkiye’de ilk olan ve aynı zamanda en köklü dedektiflik firması olan şirketimiz, tüm illerde ve ilçelerde hizmetlerini sürdürmektedir. Alanında uzman kişiler tarafından eğitilen ekipler ve profesyonel uzmanlar sayesinde tüm olaylara en hızlı şekilde çözüm bulmaktadır.

Adres Tespit Araştırması

İnsanlar hayatta birçok nedenden dolayı karşısındaki kişilere güvenmekte zorlanmaktadır. Bu da yaşadığımız dünyada insanların çıkarları doğrultusunda hareket ederek, karşısındaki insanın ne denli zarara uğrayacağını düşünmemesinden kaynaklanmaktadır. İyi niyetli insanlar kimi zaman iyi niyetinin karşılığını kötülük şeklinde bulabilmektedir. Dolandırıcılar ise bu konuda oldukça tecrübelidir. Bazen kurumlara verilen adresler sahte çıkabilmektedir. Bu nedenle de adres tespit araştırması yapılır ve dolandırıcıların yeri tespit edilir.

Faili Meçhul Olay Araştırması

Hayatta karşılaşılabilecek olaylardan bir tanesi de faili meçhul olaylardır. Nişantaşı Dedektiflik bu konuda da araştırma hizmeti sağlamaktadır. Faili bilinemeyen ya da olay sonrasında kimin yaptığı bulunamayan durumlarda, bulunan deliller üzerinden iz sürülerek kimlik tespiti yapılabilmektedir. Bu sayede faili meçhul olan olaylar aydınlatılabilmektedir.

Çalıntı Oto Araştırması

Oto hırsızları, genel olarak son derece tecrübeli ve tedarikli bir şekilde hırsızlıklarını gerçekleştirmektedir. Birçok oto hırsızlığı olayından sonra ise aracın çeşitli kamuflajlar ya da çalan kişinin aracı hurdaya satması gibi nedenler ile beraber aracın tespiti yapılamamaktadır. Dedektifler ise izi sürülmesi zor olan olayların izini sürmektedir. Böylece oto hırsızlığı vakasının da çözülmesi dedektifler ile sağlanmaktadır.

Dolandırıcılık Olayları Araştırması

Günümüzde dolandırıcılık olayları oldukça fazla olarak istatistiklere yansımaktadır. Bunun en önemli sebebi ise insanların iyi niyetini sömürmenin son derece kolay olmasıdır. İnsanları kandıran dolandırıcılar ise çoğu zaman izlerini kaybettirip ortadan yok olmaktadır. Dedektifler çeşitli yöntemler uygulayarak en izi sürülemeyecek dolandırıcıyı dahi ortaya çıkartacak deliller bulabilmektedir.

Boşanma Davalarına Delil Toplama Hizmetleri

Nişantaşı Dedektiflik suç olaylarının yanı sıra boşanma ve velayet gibi davalarda da görev üstlenmektedir. Boşanmalar günümüzde genel olarak aldatmadan kaynaklanmaktadır. Bu da aldatılan tarafın son derece yıpranmasına neden olmaktadır. Ancak aldatan kişi bu eylemini çok gizli tutarak, mahkemeye herhangi bir kanıt sunulmasının önüne geçmektedir. Dedektifler ise sıkı bir takip sonucunda boşanma davalarında kullanılabilecek delilleri elde etmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç