Hizmet Bölgelerimiz

Kibar Dedektiflik

Kibar Dedektiflik

Kibar Dedektiflik hizmetlerini de veren şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. 30 yıla yakın süredir, özel dedektiflik alanında araştırmalarını yaparak insanların günlük yaşamlarında üstesinden gelmekte zorlandığı zorlukları gidermeye yönelik çalışmalarını tüm Türkiye çapında sürdürmektedir. Şirketimizde çalışan özel dedektif ekipleri, yılların vermiş olduğu tecrübe ve almış oldukları eğitimler sayesinde, tüm davalarda başarılı sonuçlar elde etmeyi başarmaktadır.

Eş Takibi Hizmeti

Günümüzde evlilikler içerisinde yaşanan bazı sorunlar, eşlerden birinin aldatma eylemi gerçekleştirmesi şeklinde sonuçlanabilmektedir. Aldatılan kişi büyük bir mağduriyetin içerisinde kalmaktadır. Ancak aldatıldığını kanıtlamak için elinde yeterli belge olmamaktadır. Özel dedektifler, çok gizli takip yöntemleri ile eş takibi hizmeti sunarak, aldatılan kişiye elle tutulur belgeler sunabilmektedir.

Öğrenci Takibi Hizmeti

Ebeveynlerin her an çocuklarının yanında olması ya da onları koruması mümkün değildir. Çocuklarının her an ne yaptığını öğrenmek isteyen ebeveynler, bu konuda özel dedektiflik desteği alabilmektedir. Çağımızın getirdiği kötü alışkanlıklara engel olmak ve çocuğunu korumak isteyen ebeveynler Kibar Dedektiflik öğrenci takibi hizmeti ile bunu başarabilmektedir.

Kurumsal Araştırma Hizmeti

Özel dedektifler, ilk bakışta sadece bireyler için çeşitli hizmetler sunuyor olarak görünse de aslında bu doğru değildir. Çünkü kurumlar ve firmalar da özel dedektiflik ihtiyacı hissedebilecek birçok sorunla, günlük yaşamda sıkça karşılaşabilmektedir. Bu kapsamda Kibar Dedektiflik şirketimiz kurumsal araştırma hizmetleri ile de göz önüne çıkmaktadır.

Faili Meçhul Olay Araştırma Hizmeti

Kimin yaptığı bilinmeyen, çözülemeyen olaylar insanların kafasını karıştırmanın yanı sıra, faili meçhul olayın kurbanının yakınlarının harap olması şeklinde ortaya kötü bir tablo çıkartabilmektedir. Bu durumda profesyonel kişiler tarafından destek alınması ise şarttır. Faili meçhul olaylar zahmet gerektiren ve zorlu süreçler sonucunda başarıya ulaşılabilen davalardır. Dava içerisinde her nokta, her detay ince elenerek iz sürülmelidir. Özel dedektiflerimizin gözünden kaçmayan detaylar, davaların daha hızlı çözülmesine olanak sağlamaktadır.

Özel İsteğe Göre Araştırma Hizmeti

Günümüzde artık özel dedektiflik hizmetlerinden oldukça fazla kişi faydalanmak istemektedir. Eş takibi, sadakat araştırması, piyasa araştırması, personel takibi gibi daha birçok farklı konuda araştırma hizmeti sunan şirketimiz, insanların ve firmaların özel isteklerine göre araştırmalar gerçekleştirmektedir. Bu araştırmalar esnasında müşterilerinin özel bilgilerini özenle saklayarak kimseyle paylaşmamaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç