Hizmet Bölgelerimiz

Yalı Dedektiflik

Yalı Dedektiflik

Dedektiflik çalışmalarının özellikle ülkemizde büyük bir hızla devam ettiği bilinmektedir. Ancak bu alanda öncü kuruluş olarak Bilal Kartal tarafından kurulan İzmir dedektiflik şirketini elbette ayrıca irdelemek gerekmektedir. 1995 yılının haziran ayında kurularak tam çeyrek asırlık tecrübesiyle dedektiflik bürosu üzerinden hizmetlerini sürdürmeye devam ederek danışanlarına en adil ve tarafsız şekilde bütün çalışmalar hakkında bilgiler sunmaktadır.

Türkiye'nin Bütün İllerinde

Üstelik sadece İzmir ilinde değil Türkiye'nin bütün illerinde hizmet vermeye devam etmektedir. İşte bu özelliğinden hareketle gerçekten de kaliteden ödün verilmeksizin yalı dedektiflik anlayışına dayanarak çalışmalarda bulunmaktadır.

Ortada duran tüm bu nitelikler ışığında her anlamda kaliteden ödün vermeksizin çalışmalar sürdürerek her anlamda beklentileri bir arada tutmaktadır. Böylelikle her yönüyle çalışmaları sunmaya devam ederek tamamen ayrıcalıklı hizmet ortaya koymaya devam etmektedir. Bu da önde gelen nitelik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sektöründe Lider

ISO 10002 müşteri memnuniyeti belgesiyle çalışmalarına büyük bir hızla kesintisiz olarak devam etmektedir. Bu bakımdan da değerlendirildiği zaman her açıdan sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olmaya devam ettiğini kesin olarak dile getirmemiz gerekir. Elbette ortada duran bu özellikleri neticesinde her anlamda dünden bugüne kadar yer verilen özellikler ışığı altında kaliteli ve de eşsiz yaklaşımlar dahilinde bir arada bulunmaktadır. Bütün bu konulara yer verildiği zaman sektörünün lider dedektiflik şirketi olmaya devam ettiğini kesin olarak dikkate almamız gerekmektedir. Bu da her anlamda merak edilen hususlardan biris olarak kesinlikle kabul edilmektedir. Üstelik tamamen ortada duran fark yaratan niteliklerine yer verdiği zaman da gerçekten de önde yer almaktadır.

444 7 635

İzmir Dedektiflik AŞ olarak çalışmalarına büyük bir hızla kaldığı yerden devam eden yaklaşımına yönelik olarak her açıdan yalı dedektiflik niteliklerine dayanarak beklentileri sunmaya devam etmektedir. Bu açıdan da düşünüldüğü zaman gerçekten de dünden bugüne kadar son derece kapsamı geniş özellikler ihtiva ederek ücretsiz danışma hattı üzerinden kesintisiz bir şekilde hizmet aktarmaktadır. Böylece her yönüyle kaliteden ödün vermeyen eşsiz yenilikler ışığında beklentileri bir arada sunmaya devam ederek karşımızdaki yerini korumaktadır.

7-24 Hizmet

Gece veya gündüz demeksizin her açıdan dikkat çeken niteliklerden birisi olarak kesintisiz olarak çalışmalar bulunmaktadır. Bu özelliklere dayandırıldığı zaman her açıdan 7/24 çalışma anlayışına yönelik olarak her anlamda önemli bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte tüm bu nitelikler ışığında kesintisiz olmaya devam ederek farkını bir kere daha meydana getirmektedir. 

Tamamen Yasal

Adalet Bakanlığı müfettişlerince düzenli aralıklarla denetlenen dedektiflik şirketi tamamen memnuniyet odaklı yaklaşımla hizmet vermektedir. Böylelikle yalı dedektiflik unsurundan hareketle beklentileri bir arada tutmakta ve her yönden sonuç odaklı çalışmalarıyla gerçekten de sektörünün lideri olma özelliğiyle karşımızdaki yerini korur. İşte bütün bu yenilikleri ışığında da düşünüldüğü zaman dünden bugüne değin kesintisiz bir şekilde hizmetlere yer verilmeye devam edilerek her anlamda önde gelen nitelikleriyle farkını yansıtmaktadır. Bu da kaliteden ödün vermeksizin bir arada sunmaya devam ettiği en temel nitelik olarak değerlendirilecek konular arasında gelmektedir. Böylece her yönden kesintisiz olarak yaklaşım tarzıyla tamamen eşsiz yenilikler ışığında kaliteden ödün vermeden 444 7 635 numaradan hizmet vermektedir.

Hemen siz de söz konusu numarayı arayarak ücretsiz bir şekilde teknik destek sunabilir ve her anlamda beklentileri bir arada sunan yaklaşımla en iyi şekilde hizmetlerden yararlanma olanağını bularak 24 saat kesintisiz olarak çalışmalar bulunmaktadır. Bu da önemli bir durumu teşkil etmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç