Hizmet Bölgelerimiz

Kayseri Dedektiflik

Kayseri Dedektiflik

İzmir Dedektiflik A.Ş. Nedir?

Dünyanın pek çok ülkesinde insanlar, yaşadığı bir takım olayların aydınlatılması ya da kendince özel olan bir konu hakkında araştırma yapılması amacıyla profesyonel dedektiflik yardımı almaktadır. Bu anlamda Türk vatandaşlarına hizmet verebilmek amacıyla İzmir Dedektiflik A.Ş. kurulmuştur. Özel dedektif Bilal KARTAL öncülüğünde gerçekleşen bu atılım Türkiye’nin ilk özel dedektiflik şirketi olma ünvanı ile günümüze kadar başarıyla gelmiştir. 1995 yılında faaliyete başlayan şirket, o tarihten bugüne kadar pek çok alanda ve hizmette profesyonel dedektiflik yardımı vermektedir.

Yasalara Uygun Mu?

Türkiye’nin bu alanda öncü kuruluşu olan İzmir Dedektiflik A.Ş. faaliyete geçtiği andan bu yana attığı her adımda ve gerçekleştirdiği her hizmette yasaları gözeterek ve resmi izinleri alarak hareket etmiştir. Bunun yanında, gerçekleştirdiği hizmetler genelde insan merkezinde olduğundan dolayı, kişi hak ve hürriyetlerine duyarlı bir anlayışa sahiptir. Ayrıca şirketin temel ilkelerinden olan  ‘değerlerinizi korur’ anlayışı, hizmet almak isteyen tüm müşterilerin güven içinde başvuru yapmalarına olanak tanır.

Ne gibi Hizmetler Verilir?

Dedektiflik hizmeti sadece şahıslara özel değil, aynı zamanda kurumsal kimliğe sahip şirketlere de sunulmaktadır. Bu anlamda velayet davasına delil toplamaktan marka sahteciliği araştırmasına, sadakat araştırmasından sigorta dolandırıcılığı araştırmasına, eş takibinden firma iç güvenliği danışmanlığına kadar birçok farklı alanda ve nitelikte hizmetler sunulmaktadır. Ayrıca bahsedilen hizmetlere Kayseri Dedektiflik bürosundan da ulaşılabilmektedir.

Çalışma Prensibi Nasıl?

Profesyonel dedektiflik hizmeti almak isteyen kişi ya da kurum, mevcut bulunduğu şehirdeki dedektiflik bürosu ile ya da 444 7 635 numaralı telefonu arayarak yetkililerle irtibata geçer. İletişim kurulan müşteri, ilgili dedektiflik bürosuna yönlendirilerek buradaki yetkililerle ön görüşme yapması sağlanır. Yapılan bu görüşmede müşteri sorununu ya da talebini anlatır ve arzu ettiği dedektiflik hizmetini seçer. Belirlenen dedektiflik hizmetinin uygulama aşamaları ve maliyeti hakkında bilgi verilerek müşterinin onayı alındıktan sonra araştırma-soruşturma işlemine başlanır. Müşterinin verdiği detaylı bilgiler ışığında çalışmalarını tamamlayan ekipler, elde ettikleri bilgileri raporlar halinde müşteriye sunar ve dedektiflik hizmetini tamamlar. Burada bahsedilen çalışma prensibi Kayseri Dedektiflik bürosu da dahil olmak üzere Türkiye’nin 81 ilindeki büroların tamamında aynı kalitede gerçekleşmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç