Hizmet Bölgelerimiz

Siirt Dedektiflik

Siirt Dedektiflik

Her geçen dönem gelişen ve bununla birlikte de değişen dünyaya insanoğlu ayak uydurmaya çalışmaktadır. Yaşamını bu değişime uygun hale getirmeye çabalarken karşısına bir takım engeller de çıkabilmektedir. Bu engellerle karşılaşan kişiler kimi zaman kendi çözümleri ile bunu aşmaya çalışırken kimi zaman da birilerinden yardım alarak bunların üstesinden gelmeye çalışırlar. Dedektiflik mesleği de kişilerin söz konusu engellerle karşılaşıp çözememesinden dolayı ortaya çıkan bir meslektir. İnsanlar özellikle son dönemde başlarından geçen olayları araştırmak ya da özel bir durum ile ilgili yardım almak için özel dedektiflerden yardım istemektedir. Dedektiflik mesleğine olan bu ilgi ve ihtiyaç Türkiye’yi de etkilemiştir ve 1995 yılında ilk özel dedektiflik şirketi ünvanı ile İzmir Dedektiflik A.Ş. kurulmuştur.

İzmir Dedektiflik A.Ş

Özel dedektif Bilal KARTAL’ın çalışmaları ile İzmir merkezli olarak kurulmuştur. Talepte bulunan müşterilerine ilgili alanda profesyonel dedektiflik hizmeti sunmaktadır. ‘’Değerlerinizi Korur’’ anlayışıyla hareket eden firma, tüm hizmetlerini yasalar çerçevesinde gerçekleştirmekte olup yapacağı araştırma ve soruşturmaları insan haklarını gözeterek uygulamaktadır.

81 İlde Dedektiflik Hizmeti

İzmir merkezli olarak kurulan şirket, Türkiye’nin 81 iline açtığı dedektiflik bürolarıyla profesyonel dedektiflik hizmetlerini tüm yurda ulaştırmaktadır. Ayrıca şirket bünyesinde sunulan tüm hizmetler, Türkiye’nin her yerindeki bürolarda aynı kalite ve ciddiyette müşterilerle buluşturulmaktadır. Bu duruma Siirt Dedektiflik bürosu da dahildir. ISO 10002 memnuniyet belgesine de sahip olan şirket, müşterilerine vermiş olduğu hizmetlerin verimli ve güvenli olmasına oldukça özen göstermektedir.

Geniş Hizmet Olanakları

Dedektiflik yardımı almak isteyen bireysel ya da kurumsal müşterilere çok geniş bir hizmet ağı sunulmaktadır. Boşanma davasına delil toplamaktan personel takibi ve piyasa araştırmasına kadar oldukça geniş ve çeşitli dedektiflik hizmetleri mevcuttur. Ayrıca bu hizmetlerle ilgili yapılacak bireysel ve kurumsal başvurular Siirt Dedektiflik bürosundan da gerçekleştirilebilmektedir.

7/24 Ulaşma İmkanı

Profesyonel dedektiflik hizmeti almak isteyen kişiler bu taleplerini çok kolay bir şekilde yerine getirebilmektedirler. İsterlerse Türkiye’nin 81 iline yayılmış olan dedektiflik bürolarından kendi şehirlerinde olanına başvurabilirler; isterlerse de haftanın her günü ve her saati iletişime açık olan irtibat hattına telefon edebilirler. Herhangi bir günde ve saatte telefon edebilecekleri 444 7 635 numaralı hat üzerinden profesyonel dedektiflik talebiyle ilgili müracaatta bulunabilirler.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç