Hizmet Bölgelerimiz

Etiler Dedektiflik

Etiler Dedektiflik

Etiler Dedektiflik artan suç olayları karşısında veya çeşitli davalar için birçok rapor hazırlamaktadır. Gizlilik çerçevesi içerisinde hizmetlerine devam etmesi nedeniyle 30 yıldan beri günden güne büyümektedir. Öncelikli olarak İzmir’de kurulan bir firmadır. Fakat işini seven ve deneyimli ekibi ile şuanda Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir.

Eş Takip Hizmeti

Bazen ufak bir şüphe bile birçok evliliğin veya beraberliğin bitmesine neden olabilmekte. Bazı durumlarda ise şüphe gerçek olabilmekte ve aldatılma gibi durumlar meydana gelebilmektedir. Boşanma olaylarının uzun sürmesi, maddiyat gibi birçok sebeple eşlerden biri aldatma yoluna gidebilmektedir. Eş takip hizmeti ile gerekli araştırmalar yapılmaktadır. Bu sayede şüphe edilen durumlara açıklık getirilmektedir. Eğer ki eş aldatıyorsa mahkemede delil olarak sunulabilecek belgeler ulaştırılmaktadır. Bu belgeler sonucunda yüksek miktarlarda tazminat alınabilmekte ve boşanma davaları kısa süreler içerisinde tamamlanmaktadır.

Adres Tespit Araştırması

Etiler Dedektiflik sadece bireyler için değil firmalar için de hizmet vermektedir. Personel alımı, iş gibi sebepler nedeniyle adres tespitine ihtiyaç duyulabilmektedir. Firmamız adres tespitini sağlayarak güvenli bir ortamın oluşturulması sağlanmaktadır.

Patent Hırsızlığı Araştırma Hizmeti

Teknoloji çok hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Bunun sonucunda ise birçok icat yapılmaktadır. Ayrıca her geçen gün birçok kitap yazılmakta ve basıma geçmektedir. Fakat dolandırıcılık olaylarının artması ile emek hırsızlığı da meydana gelmektedir. Firmamız patent hırsızlığı araştırması yaparak bu durumların önüne geçebilmektedir.

Evlilik Öncesi Araştırma

Evlilik öncesi araştırma özellikle son zamanlarda önemli bir konumda bulunmaktadır. Evlilik öncesi detaylı bir araştırma ile doğru eş tercihi yapılmaktadır. Günümüzde ayrıca dolandırıcılık gibi sebeplerle de evlilik yoluna girenler bulunabilmektedir. Geçmişi, sabıkasının olup olmadığı gibi birçok bilgi detaylı bir şekilde araştırılmaktadır. Bu sayede akıllarda soru işaretlerine yer kalmadan evlilikler gerçekleştirilmektedir.

Velayet Davalarında Delil Toplama

Etiler Dedektiflik her konuda hizmet verdiği gibi velayet davalarında delil toplama hizmetini de vermektedir. Velayet davalarında çocukların kimde kalacağı çiftler arasında büyük bir sorun olabilmektedir. Bu sorunlar karşısında ise davalar çok uzun süreçlerde tamamlanmaktadır. Oysaki davalar deliler ile desteklendiği zaman çok daha kısa sürelerde tamamlanmaktadır. Firmamız deneyimli ekibi ile velayet davalarında gerekli kanıtların toplanmasında yardımcı olmaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç