Hizmet Bölgelerimiz

Trabzon Dedektiflik

Trabzon Dedektiflik

Dedektiflik Hizmetlerinin Önemi      

Dedektiflik hizmetlerine ihtiyaç duymak günlük hayatın olağan bir parçasıdır. Her kişi kurulu düzenini bozabilecek şüpheli durum ve olayların aydınlanmasını ya da bozulan düzenden en zararsız şekilde çıkabilmeyi ister. Hayatın akış hızından dolayı kişilerin, araştırma ve takip gibi bir çok dedektiflik konusunda profesyonellerden yardım alması şarttır.

Trabzon Dedektiflik Firmaları
Trabzon dedektiflik firmaları arasında en çok tercih edilen İzmir Dedektiflik A.Ş.'dir. Firma, 1995 yılında kurulmuş, köklü bir geçmişe ve deneyime sahip, dedektiflik firmalarının öncüsü olan bir kuruluştur. Merkezi İzmir'dir. Kurulduktan kısa bir süre sonra yoğun taleplerden ötürü ilerlemeye başlamış ve tüm yurda yayılmıştır. Günümüzde 81 ilde ve yurtdışında dedektiflik hizmeti sunan firma, eğitimli ve deneyimli uzman personellerle çalışır. Trabzon merkezde ve tüm ilçelerde faaliyet gösterir. Her gün ve saatte müşteri hizmetleri ile iletişime geçilebilir.

Trabzon Dedektiflik Hizmetleri
Trabzon dedektiflik firmaları içinde bir numara olan İzmir Dedektiflik Bürosu'nun sunduğu hizmetler şöyledir: Boşanma davalarının kısa sürede ve haklılık çerçevesinde sonuçlanabilmesi için gereken delillerin toplanması, şüphelenilen eşlerin takip edilmesi, öğrencilerin takibi, velayet davalarında haklılığı ispatlayıp kazanabilmek için delillerin toplanması, sahte ürünlerin ve evrakların araştırılması, evlenmeden önce evlenilecek kişi hakkında güven araştırması, marka sahteciliklerinin ve ihlallerinin araştırılması, patent hırsızlıklarının araştırılması, iş yerlerinde çalıştırılan personelle ilgili araştırmalar, her türlü dolandırıcılık olaylarının araştırılması, çalıntı eşya ve araçların araştırılması, firmalar için güvenlik danışmanlık hizmetleri, kaybolan şahısların bulunması, kişilerin adreslerinin tespit edilmesi, faili meçhul olayların araştırılması, piyasa araştırmaları gibi.

Trabzon Dedektiflik Fiyatları
Trabzon dedektiflik bürolarının fiyatları karşılaştırıldığında İzmir Dedektiflik Bürosu'nun sunduğu profesyonel hizmetin ve kalitenin yanında fiyatının çok yüksek olmadığı görülür. Firma kalitesini yıllardır kazandığı uluslararası kalite belgeleriyle gözler önüne sermiştir. Hakkında yapılan onlarca haberde kendinden her zaman olumlu bahsedilen firma, dedektiflik işlerini üstün bir gizlilikle yürütmektedir. Alanında uzman personellerle oluşturulan araştırma ekiplerinin her biri sadece bir müşteriye hizmet vermekte, böylece her türlü araştırma kısa sürede, sağlam delillerle neticelenmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç