Hizmet Bölgelerimiz

Poligon Dedektiflik

Poligon Dedektiflik

Dedektiflik mesleği çok eskiye dayanmaktadır. 18. yüzyıla kadar uzanan dedektiflik mesleği genellikle faili meçhul cinayetleri çözen ve bunları çözüme kavuştururken de kendine has dedektiflik malzemelerini kullanan sivil polis kişileri olarak karşımıza çıkmıştır. Günümüzde ise görev alanlarının kapsamı daha da genişlemiş ve bireysel konularda özellikle aile sorunlarına yönelik olarak da hizmet vermeye başlamıştır.

Dedektif Tutmanın Yasal Boyutu

Ülkemizde dedektiflikle ilgili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne 1994 yılında yasa teklifi sunuldu ancak bu teklif cumhurbaşkanınca veto edilerek bir daha görüşülmemek üzere ülke gündeminden kaldırıldı. Ancak günümüze gelindiği zaman poligon dedektiflik şirketlerinin bir hayli fazlaca olmasının temel nedeninin güvenlik açığının bir hayli fazla olması ve birtakım sorunların meydana gelmesi olarak kesinlikle özetlenebilir. İşte tüm bu durumların yaşanmasına bağlı kalarak dedektiflerin birtakım sorunlarla karşı karşıya kaldıklarını kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir.

Dedektiflik Şirketi Seçiminde Dikkat Edilecekler

Dedektiflik şirketi seçiminde dikkat etmemiz gereken kıstaslar bulunmaktadır. Öncelikle güvenilir olması ve kurumsal bir yapıda hizmet veriyor olması her şeyin önünde gelmektedir. İşte bu özelliğine dayanarak dedektiflik şirketlerinin tüm yenilikler ışığında kaliteden ödün verilmeksizin beklentileri ele almaya devam ettiğini kesin olarak dikkate almamız son derece önemli bir konu olarak görülmektedir. Bu da her yönden son derece fark yaratan niteliklerden birisi olarak karşımıza çıkan bir konuyu teşkil etmektedir.

İzmir Özel Dedektiflik AŞ

1995 yılında resmi olarak kurulan dedektiflik şirketi poligon dedektiflik şirketi olmasıyla her anlamda öne çıkmaktadır. Kaliteden bir an dahi ödün vermeyen yaklaşımla hareket ederek müşterilerinin beklentilerini yansıtmaktadır. Bu özelliklerine bağlı kalarak her anlamda dünden bugüne kadar en iyi şekilde hizmetlere yer vermeye devam ettiğini kesinliklea dikkate almamız gerekmektedir. Başlıca bireysel ve kurumsal olmak üzere tüm konularda ayrıntılı bir şekilde hizmet aktararak her anlamda müşteri odaklı çalışma ilkesiyle yenilikçi özellikleriyle çalışmalarda bulunmaktadır.

Müşteri Odaklılık

7/24 kesintisiz bir şekilde hizmetlerini yürüten firma müşteri odaklılık anlayışı çerçevesinde çalışmalarda bulunuyor. İşte tüm bu nitelikler esas alınacak olunduğu zaman her yönden poligon dedektiflik farkına dayanarak çalışmalarını yürütür. Bu da dedektiflik şirketinin tamamıyla beklentileri en iyi şekilde yansıtmaya devam eden en temel özelliklerini oluşturması hasebiyle gerçekten de son derece önemli bir konu olarak karşımıza çıkar. Üstelik ISO 10002 müşteri memnuniyeti sertifikasına sahip olması bakımından da her yönden müşterilerini ne derece dikkate aldığını bir kere daha kanıtlamıştır.

24 Saat Çalışma Anlayışı

7 gün 24 saat çalışma anlayışına dayanan yapısıyla her yönden kaliteden ödün vermeksizin müşterilerine yönelik olarak hizmetlerde bulunmaktadır. Bu yönüyle İzmir ilinin her yerine hizmetleri sınırsız bir şekilde devam ederken poligon dedektiflik açısından da faaliyetlerini sürdürmektedir. Ortada duran tüm bu temel yaklaşım tarzına bağlı kalarak her açıdan dünden bugüne kadar tamamıyla kesintisiz bir şekilde hizmet sunmaya devam ettiğini dile getirmemiz olanak dahilindeki nitelik olarak önemli bir durumdur.

Tüm bu önem teşkil eden yaklaşımlara bağlı kalındığı zaman da müşteri odaklı çalışma anlayışına dayanarak müşterilerinin memnun olacakları en iyi şekilde hizmetlere yer verilmektedir. Böylelikle dünden bugüne kadar 24 saat çalışma anlayışına yön veren yaklaşımla hareket ederek 7/24 çalışma saatlerinde her zaman müşterilerini memnun etme yönünden çalışmalarda bulunmaya devam eder. Tüm bunlar da her anlamda önemli bir nitelik olarak kesinlikle üzerinde durulması gereken konu olarak kesinlikle belirtilmesi gereken yaklaşım tarzını meydana getirmesi adına her anlamda fark yaratır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç