Hizmet Bölgelerimiz

Burdur Dedektiflik

Burdur Dedektiflik

Türkiye’nin köklü dedektiflik kuruluşu olan İzmir Dedektiflik, kurucusu Bilal KARTAL’ın öncülüğünde Türkiye’nin her ilinde sürdürdüğü dedektiflik hizmetlerine Burdur kentinde de devam etmektedir. Yaklaşık 25 yıllık birikimiyle Burdur halkına da profesyonel dedektiflik yardımını ulaştırmıştır.

İzmir Dedektiflik A.Ş.

Kurucu Genel Müdürü Bilal Kartal’ın girişimleriyle İzmir merkezli olarak çalışmalara başlamıştır. 1995 yılından günümüze pek çok kişiye profesyonel dedektiflik hizmeti vermiş olan şirket, bu alanda Türkiye’nin öncü kuruluşudur. Ayrıca şirket bünyesinde var olan hizmetlerin tamamı Burdur Dedektiflik bürosunda da uygulanmaktadır.

Özellikleri Nelerdir?

Şirketin faaliyete başladığı günden bu yana tüm çalışmalarını gerekli resmi belgeleri alarak ve hukuk kurallarına uyarak gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyeti anlamında ISO 10002 belgesine de sahip olan şirket, en gelişmiş ekipmanlar ve profesyonel kadrosu ile dedektiflik hizmetlerini müşterilerine kusursuz bir şekilde ulaştırmaya gayret etmektedir.

Dedektif Kadrosu Kimlerden Oluşur?

Dedektiflik, her zaman ciddiyet, dikkat, tecrübe ve yetenek isteyen bir meslektir. Dedektiflik mesleğin gerektirdiği bir takım özelliklere sahip olmayan kişilerin bu tür işleri yapmaya çalışması onarılamayacak hasarlara neden olabilmektedir. Bu yüzden İzmir Dedektiflik A.Ş. mevcut kadrosunu profesyonel, nitelikli ve bu alanda deneyim sahibi olan kişilerden oluşturmuştur. Şirket bünyesinde bulunan mekli askerler, emekli emniyet mensupları ve benzer alanlarda eğitim görmüş kişiler dedektiflik hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Hizmet Alanları Nelerdir?

Bireysel ve kurumsal anlamda pek çok müşteriye hitap eden dedektiflik hizmetleri vardır. Örneğin: Ailevi sorunlar ile ilgili yardım almak isteyenler için, eş takibi, evlilik öncesi araştırma, boşanma davalarına delil toplama, sadakat araştırması; kurumsal olarak yardım almak isteyenler için, piyasa ve bayi araştırması, personel takibi, marka sahteciliği ve ihlal araştırması; genel sorunlar için, kayıp kişiyi bulma, özel araştırmalar, dolandırıcılık olayı aydınlatma, araç hırsızlığı araştırma gibi pek çok alanda hizmet vermektedir. Ayrıca yukarıda da belirtildiği gibi tüm bu hizmetler aynı kalitede ve aynı profesyonellikte Burdur Dedektiflik bürosunda da gerçekleştirilmektedir.

Nasıl İrtibat Kurulur?

Profesyonel dedektiflik hizmeti almak isteyen kişiler, Türkiye’nin 81 ilinde yer alan bürolara başvurulabileceği gibi 444 7 635 numaralı telefon üzerinden de irtibat kurabilmektedirler.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç