Hizmet Bölgelerimiz

Tire Dedektiflik

Tire Dedektiflik

Dedektiflik mesleği, uzun yıllardan beri yaşanan olumsuz olayları çözmek ve olayların arkasındaki sır perdesini açabilmek için vardır. Bazen yaşanan olaylarda herhangi bir şekilde bir ipucu ya da delil bulmak imkansızdır. Ancak dedektifler, bu konuda uzman kişilerdir ve en küçük detayda bile bir delil yakalayabilmektedir. Bu konuda ülkemizde Tire Dedektiflik hizmeti ile de bilinen İzmir Dedektiflik A.Ş. bulunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana birçok alanda profesyonelce hizmet vererek, insanların sorunlarına çözüm oluşturmaktadır.

İzmir Tire Dedektiflik Hizmetleri

Türkiye çapındaki hizmetleri ile tanınan İzmir Dedektiflik Bürosu, her geçen gün büyüyen kadrosu ile 81 ilde ofislerini açmaktadır. Sınır tanımayan bir özelliğe sahip olan firma, gerektiği durumlarda olayları aydınlatabilmek adına yurtiçi sınırlarını aşarak, yurtdışında da araştırmalarına devam edebilmektedir. Eş takibi, sadakat araştırması, boşanma davalarına delil toplama, dolandırıcılık araştırması, velayet davalarına delil toplama, öğrenci takibi, personel takibi gibi daha birçok farklı konularda profesyonel ekibi ile beraber çalışarak, mağduriyetleri gidermek adına deliller toplamakta ve bunları raporlamaktadır.

İzmir Tire Dedektiflik Eş Takibi

Aldatan eşlerin takip edilmesi kimi zaman zor olabilmektedir. Bunun yanı sıra eşini takip eden biri takip ederken yakalanırsa komik duruma düşebilir ya da fark edildiyse eşi aldatma olayını erteleyebilmektedir. Bu nedenle Tire Dedektiflik hizmetlerinden yardım alarak İzmir Dedektiflik A.Ş. ile iletişime geçmek en mantıklı yoldur. Mağdur olan kişinin vermiş olduğu bilgiler ne kadar detaylıysa, araştırma o kadar hızlı sonuca varmaktadır.

İzmir Tire Dedektiflik Dolandırıcılık Araştırması

İzmir Dedektiflik A.Ş. ‘nin hizmetleri arasında dolandırıcılık olaylarının mağdurları aleyhine delil toplamak da yer almaktadır. Günümüzde bir telefonla bile dolandırılma olayları yaşanabilmektedir. Bu nedenle dolandırılan kişinin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda araştırmalar yapılarak neticeye ulaşılmakta ve deliller ile mahkemeye gidilerek soruşturma başlatılabilmektedir.

İzmir Tire Dedektiflik Personel Takibi

Dünya üzerindeki tüm firmalar, çalışanları hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Çalışanlarının günlük yaşamlarındaki faaliyetleri ve geçmişlerindeki her konuda bilgi sahibi olmak, firmanın çalışanına olan güveni açısından büyük bir önem konusu olarak göz önüne çıkmaktadır. Bu konuda da Tire Dedektiflik hizmeti veren İzmir Dedektiflik Bürosu, firmanın bilgilerini sağlamış olduğu çalışanlarının günlük aktivitelerinin yanı sıra, geçmişlerinde herhangi suç teşkil eden olay olup olmadığı gibi durumları da araştırarak değerlendirmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç