Hizmet Bölgelerimiz

Suadiye Dedektiflik

Suadiye Dedektiflik

Günlük yaşamda insanların hayatını olumsuz yönde etkileyen birçok farklı suç teşkil eden olay yaşanmaktadır. Bu olayların aydınlatılması için uzman kişiler tarafından eğitilerek hizmet veren özel dedektifler, kimsenin göremediği ipuçlarını takip edebilmektedir.  Türkiye’nin dört bir yanında, tüm il ve ilçelerinde hizmet verme kapasitesine sahip olan firmamız, aynı zamanda ülkemizdeki özel dedektiflik hizmetlerinin yaygınlaşmasında öncü olmuştur. Suadiye Dedektiflik hizmetlerimiz olduğu gibi diğer illerin ilçeleri ve mahallelerinde de hizmetlerimiz devam etmektedir.

Eş Takibi Hizmeti

Aldatılma olayları, insanların yaşamış olduğu doyumsuz istek arzusundan kaynaklanan ve çoğu kez de aldatılan kişinin yüksek ölçüde yıpranması ile sonuçlanmaktadır. Aldatan kişi, eşine aldattığını belli etmemek adına eylemini büyük bir gizlilikle sürdürür. Ancak mutlaka bir noktada açık vererek, eşinin şüphelenmesine yol açar. Bu konuda aldatılan kişinin mutlaka profesyonel bir dedektiflik hizmeti alması gerekmektedir. Çünkü amatörce yapılan iz sürmeler, çoğu zaman aldatan kişinin fark etmesi nedeni ile hüsranla sonuçlanmaktadır.

Piyasa Araştırma Hizmeti

Suadiye Dedektiflik yatırımcılar ve girişimciler için de piyasa araştırma hizmetleri sunmaktadır. Bazı sektörlerde pazar oldukça kalabalıktır. Bu nedenle yeni katılan bir girişimci kolay tutunabileceği pazarı seçemezse kısa süre içerisinde batma aşamasına gelebilmektedir. Piyasaya katılmadan önce ise profesyonel kişilerden yardım alarak piyasa analizi yapılmalı ve araştırma sonuçlarına göre hareket edilmelidir.

Boşanma Davalarına Delil Toplama Hizmeti

Boşanma davalarında yeterli delilin toplanamaması halinde ve iki taraftan herhangi birinin boşanmak istememesi durumunda dava boşanma ile sonuçlanamamaktadır. Bu nedenle boşanmak isteyen kişi özel dedektiflik hizmetlerimizden faydalanarak, dava öncesinde boşanma sebebi ile alakalı deliller toplanmasını isteyebilmektedir. Bu delilleri daha sonra mahkemeye sunarak, boşanma sürecini hızlandırabilmektedir.

Adres Tespiti Araştırması

Suadiye Dedektiflik birçok konuda özel dedektiflik hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetlerden bir tanesi de adres tespiti araştırmasıdır. Adresi bilinemeyen ya da daha öncesinde yanlış bir adres bildiren kişiyi bulmak, özel olarak bu konu için eğitilmiş dedektiflerin izlediği yöntemler ile detaylarına kadar araştırılmakta ve şahsın adresi tespit edilebilmektedir.

Sadakat Araştırması Hizmeti

Evliliklerde güven çok önemlidir. Ancak güvenin öneminin yanı sıra sadakat da büyük bir öneme sahiptir. Sadakatin bittiği noktada, aldatma olayları başlamaktadır. Eşi tarafından aldatıldığını düşünen bir kişi özel dedektiflik hizmetlerimizden faydalanarak, eşinin günlük aktiviteleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve aldatıp aldatmadığını öğrenebilmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç