Hizmet Bölgelerimiz

Bitlis Dedektiflik

Bitlis Dedektiflik

Son yıllarda insanların başına gelenler olaylar genellikle yakınları tarafından gelmektedir. Bu tür olaylar kişinin hiç beklemediği kişiden zarar yemesiyle ortaya çıkar. Çevrenizdeki kişilerden sizde şüphe duyuyorsanız verdiğimiz hizmetler sayesinde bu tür şüpheler kurtulabilirsiniz. 24 yıldan beri hizmet veren firmamız gittikçe gelişmekte olup işinin en iyi olma yolunda ilerlemektedir. Bitlis Dedektiflik hizmet veren firmamız ilk öncelik olarak tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır. Müşterilerine en iyi hizmeti ve aldığı hizmetlerde sonuca ulaştırmak için düzenli ve istikrarlı bir şekilde uğraşıyoruz.

81 İlde Tam Hizmet!

Bitlis Dedektiflik olarak firmamız gün geçtikçe büyüyen kurumsal bir firmadır. Firmamız 81 ilde geniş çaplı olarak hizmetini devam ettirir. Hizmetlerinde tamamen müşteri odaklıdır. Yapılan hizmetler geniş ekip ve en iyi ekipmanlarla sonuca ulaşmak uğraşır. Deneyimli ve profesyonel kadrosuyla beraber alınan bir hizmeti kısa sürede tam olarak sonuca ulaştırmaya çalışır. Son derece sonuç odaklı olan firmamız için detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. 444 7 365 telefon numarasıyla danışma hattına detaylı bilgi alabilir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ne Tür Hizmetler Veriliyor?

Bitlis Dedektiflik olarak birçok alanda hizmet vermekteyiz. Hırsızlık olayların detaylı araştırılması, marka sahtekarlığı ve marka ihlallerinin tespiti, sanayi casusluğu, firmanız için iç güvenlik danışmanlığı gibi hizmetlerimiz vardır. Ayrıca eş takibi, sadakat araştırması, adres tespiti, dolandırıcılık araştırması, boşanma davaları için delil toplama, velayet davalarına delil toplama gibi alanlarda hizmet vermekteyiz. Bu tür olaylarımız için uzman kadrolar tarafından yürütülüp sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. 444 7 365 telefon numarasıyla danışma hattına detaylı bilgi alabilir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç