Hizmet Bölgelerimiz

Yalova Dedektiflik

Yalova Dedektiflik

İzmir-İstanbul dedektiflik firması olarak; kişisel, kurumsal, hukuki konularda özel dedektiflik hizmetleri vermekteyiz. Firmamız bu hizmetleri ahlaki ve hukuki ilkelerden taviz vermeden yürütmektedir. Siz müşterilerimizin sorunlarına çare bulmak amacı ile 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Amacımız sizlerden gelen talepleri objektif olarak değerlendirip, titiz bir çalışma ile en kısa sürede sonuca ulaştırmaktır. Yalova Dedektiflik olarak, İzmir- İstanbul Dedektiflik firması çatısı altında Yalova Şehrinde hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra firmamız, Türkiye’nin tüm illerinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Yalova Dedektiflik Hizmetleri Nelerdir?

Müşterilerimize bireysel, kurumsal ve hukuki alanlarda hizmet vermekteyiz.

Ailevi konularda aile birliğinin önemi ve hassasiyetini temel alarak olaylara yaklaşmaktayız. Eşler için sadakat araştırması, evlilik öncesi eş adayı hakkında tetkik, ebeveynlerin çocukları için yapılan takipler, kayıpların soruşturulması, müşterilerimizin özel isteklerinin yer aldığı kişisel araştırmalar ve daha pek çok konuda çalışmalar yapmaktayız. Bütün bu çalışmalarda temel kuralımız gizliliktir. Teknolojik cihaz donanımımız ve tecrübeli uzman kadromuz ile tetkiklerimizi titizlikle yürütmekteyiz.

Kurumsal konularda; firmaların iş ortaklıkları için talep edilen araştırmalar, personel takibi, piyasa araştırması, bayi soruşturması ve daha pek çok talep doğrultusunda hareket etmekteyiz. Yasalar ile ilgili konulara hâkim uzman kadromuz, tecrübeleri sayesinde kurumsal konularda da iş memnuniyetini sağlamaktadır.

Hukuki konularda danışmanlık hizmetimiz mevcuttur. Mahkeme aşamasında olan davalarda delil toplamak, süreci hızlandırdığı gibi sağlıklı sonuçlar elde edilmesi için şarttır. Bu gibi durumlarda da hukuk bilgisinin, uzmanlık seviyesinde olması gerekmektedir.

Neden Yalova Dedektiflik?

Yukarıda anlatılan olaylarda çözümlere ulaşabilmek için profesyonel hizmetlerden yararlanmak gerekir. Aksi takdirde maddi manevi büyük zararlara uğramak söz konusudur. Yalova Dedektiflik olarak suç teşkil eden durumlar karşısında nasıl davranması gerektiğini bilen, hukuk davalarında deneyimli, insan psikolojisinden anlayan uzman kadromuz ile karşınızdayız.

Hayatın içinde karşılaştığınız tüm aksi durumlarda konusunda bilgili kişilerden yardım almak yapılacak en doğru harekettir. Önemli olan destek aldığınız kişilerin işlerini profesyonel olarak yapmasıdır. Yalova Dedektiflik, özel konularda mahremiyetinizi önemseyerek, yasal çerçevede sorunlarınıza çözüm bulmakla yükümlüdür.

Karşılaştığınız kişisel veya kurumsal problemlerinize ışık tutacak uzman kadromuzla, profesyonel hizmetlerimizle sizlerle birlikteyiz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç