Hizmet Bölgelerimiz

Muğla Dedektiflik

Muğla Dedektiflik

Genelde filmlerde ve polisiye romanlarda görmeye alışık olduğumuz dedektiflik, toplumsal hayatın önemli bir parçası olma yolunda hızla ilerliyor. Mevcut yaşam şartlarının ve sosyal yaşamın zorluğunun yol açtığı bir takım problemler profesyonel yardım almayı gerekli kılmaktadır. Dedektiflik kurumu da tam da bu noktada toplumdaki yeri hakkında fikir verir. Dünya çapında son derece revaçta olan dedektif ve dedektiflik, yakın zamanlarda Türkiye’de de öne çıkmaya başladı. İzmir’de kurulan ve alanının öncüsü olma özelliği taşıyan İzmir Dedektiflik A.Ş. bu anlamdaki en önemli örneklerden birisi.

İzmir Dedektiflik A.Ş. Hakkında

1995 yılının Haziran ayında özel dedektif Sayın Bilal KARTAL’ın öncülüğünde İzmir merkezli olarak faaliyetlerine başlamıştır. Arzu ettiği konuda detaylı araştırma yapılmasını isteyen ya da maruz kaldığı bir durum hakkında çözüm bulunmasını isteyen kişilere profesyonel dedektiflik hizmeti vermektedir. Her meslekte olduğu gibi dedektiflik de ciddiyet, yeterlilik ve nitelik isteyen bir alandır. Bu sebeple oluşturduğu profesyonel kadrosu ile sunduğu hizmetlerin tamamı yasalara uygun bir şekilde gerçekleşmektedir. Ayrıca, yapılan araştırmalar genelde insan odaklı olduğundan dolayı, insan onuruna ve haklarına riayet ederek hareket etmektedir. Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren şirket, bir şubesini de Muğla Dedektiflik adıyla Muğla’da ikamet eden vatandaşlar için hayata geçirmiştir.

Hizmetler

Profesyonel dedektiflik yardımı isteyen müşterileri son derece verimli ve çeşitli hizmet olanakları sunulmaktadır. Bunlardan bazıları:

  • Faili Meçhul Olayların Araştırılması           - Kayıp Şahıs Araştırması    
  • Eş Takibi ve Sadakat Araştırması                - Dolandırıcılık Olaylarının Araştırılması
  • Adres Tespiti                                        - Boşanma ve Velayet Davalarına Delil Toplama

gibi farklı alanlarda ve özelliklerde hizmetler sunulmaktadır. Ayrıca tüm bu hizmetler Muğla Dedektiflik dahil olmak üzere, İzmir Dedektiflik A.Ş. bünyesindeki şubelerin tamamında uygulanmaktadır.  

Profesyonel Kadro

Her dedektiflik firmasında olması gerektiği gibi İzmir Dedektiflik A.Ş. de yaptığı mesleğin bilincinde olan bir kuruluştur. Bu nedenle hizmetlerini sahaya uygulayacak olan ekibini alanında uzman ve profesyonel kişilerden seçmektedir. Bu doğrultu da geçmişte silahlı kuvvetlerde görev yapmış emekli askerler ve eski emniyet mensuplarından oluşan bir ekip ile çalışmalarını yürütmektedir.

7/24 İletişim Hattı

Profesyonel dedektiflik desteği almak isteyenler Türkiye’nin her yerinden ücretsiz ulaşabilecekleri 444 7 635 numaralı telefondan diledikleri zaman hizmet talebinde bulunabilirler.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç