Hizmet Bölgelerimiz

Ardahan Dedektiflik

Ardahan Dedektiflik

Genellikle olağanüstü durumlarda akla gelen dedektiflik hizmetleri günümüzde ilerlemiş ve olağan durumlarda da hizmet vermeye başlamıştır. Herhangi bir şüpheli olayın ya da kişinin araştırılması dışında, piyasa araştırması gibi normal durumlar da dedektifliğin kapsamına girer.

Ardahan Dedektiflik Firmaları

Ardahan Dedektiflik firmaları arasında en çok tercih edilen firma İzmir Dedektiflik A.Ş.'dir. Dedektiflik sektöründe Türkiye'deki firmalara öncü olan İzmir Dedektiflik A.Ş.'nin merkezi İzmir'dir. 1995 yılında kurulmuş ve yıllar içerisinde aldığı yoğun talepler ve olumlu geridönüşler sayesinde hızla tüm illere yayılmıştır. Türkiye'nin 81 ilinde ve yurtdışında yedi gün yirmi dört saat hizmetlerini sürdüren köklü firma, Ardahan ilinde merkezde, ilçe ve beldelerde de yoğun bir şekilde çalışmaktadır. 

Ardahan Dedektiflik Hizmetleri

Ardahan Dedektiflik firmaları arasında en profesyonel firma olan İzmir Dedektiflik Bürosu'nun verdiği hizmetlerden bazıları: Tebligat adreslerinin araştırılması, eş takip ve araştırmaları, öğrenci takip ve araştırmaları, evlilik öncesi eş adayı hakkında gerekli araştırmalar, velayet ve boşanma davalarında kullanılmak üzere delil toplanması, patent hırsızlıklarına yönelik araştırmalar, evrakta ve üründe sahteciliğin araştırılması, kurumlar için gerekli araştırmalar, sanayi casusluğunun araştırılması, dolandırıcılık olaylarıyla ilgili araştırmalar, personellerin takibi ve gereken araştırmalar, ortaklar hakkında araştırmalar, firmalar için güvenlik danışmanlığı, bayi araştırmaları, hırsızlık olayları ile ilgili araştırmalar, çalınan eşya ve otomobillerin araştırılması, marka sahtecilikleri ve ihlali konusunda araştırmalar, kaybolan şahıslar hakkında araştırmalar, piyasa araştırmaları gibi. Ayrıca bu konulardan farklı olarak kişisel araştırmalar da yapılır.

Ardahan Dedektiflik Fiyatları

Ardahan Dedektiflik firmalarının içinde deneyimli ve alanında uzman personellerle çalışan İzmir Dedektiflik Bürosu'nun fiyatları yüksek değildir. Başvuran kişilere özel dedektif araştırma grubu kurulur ve gruptaki dedektifler iş bitimine kadar başka araştırmalarla ilgilenmezler. Tek bir kişinin istediği doğrultuda yoğunlaşarak çalışan dedektifler, böylece araştırılan konuyu çok kısa sürede sonuçlandırır. Çalışmalar sırasında müşteri ile bilgi aktarımı içerisinde olan dedektifler, her konuyu gizlilikle yürütürler. Dedektifler emekli emniyet, askeri ve hukuk mensuplarından oluşur. Sözleşme imzalanmadan para talebinde bulunmayan firma, kalitesini medya haberleri ve kalite belgeleriyle yıllardır ispatlamıştır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç