Hizmet Bölgelerimiz

İstinye Dedektiflik

İstinye Dedektiflik

Özel dedektiflik, günümüz dünyasında insanların günlük yaşamlarında karşılaştıkları zorlukların giderilmesi amacıyla ya da çözülmesi zor olayların aydınlatılması için çok sık tercih edilen meslek dalıdır. Ülkemizde özel dedektiflik faaliyetleri ise kurucumuz Bilal Kartal’ın 1995 yılında İstinye Dedektiflik hizmetleri ile de tanınan İzmir Dedektiflik A.Ş‘yi hizmete sokması başlamıştır. İzmir’de başlayan özel dedektiflik faaliyetlerimiz, kısa süre içerisinde önce İzmir’in ilçelerine; sonrasında ise tüm Türkiye’nin 81 ilinde devam etmektedir.

Kayıp Şahıs Araştırması

Suç teşkil eden olaylar arasında kaybolan şahısların araştırılması oldukça fazla karşılanan durumlardan bir tanesidir. Kimi zaman kaçırılma olaylarından kaynaklanan bu durum, kimi zaman da dolandırıcılık olayları ile meydana gelebilmektedir. Her iki durumda da kayıp şahsın bulunması, profesyonel bir yardım alınmadan çözülebilecek bir olay değildir. Özel dedektifler, tüm detayları değerlendirerek kayıp şahsın bulunmasına yardımcı olmaktadır.

Piyasa Araştırma Hizmeti

İstinye Dedektiflik şirketimiz, suç teşkil eden olayların yanı sıra farklı alanlarda da araştırma hizmeti sunmaktadır. Piyasa araştırması ise yeni iş kurmak isteyen girişimcilerin oldukça fazla tercih etmekte olduğu araştırma tipleri arasında yer almaktadır. Piyasa araştırması ile girişimciler daha verimli olabilecekleri ve yüksek kazanç elde edebilecekleri bir pazarda iş kurma imkanına sahip olmaktadır.

Eş Takibi Hizmeti

İnsanların çıkarları ve doyumsuz istekleri nedeniyle kimi zaman en yakınlarından dahi ihanete uğraması söz konusu olabilmektedir. Bu durumun en önemli örneği ise, evli kişilerin evliliklerine ihanet etmesidir. Birçok kişi aldatma eylemine yönelmektedir. Aldatılan kişi ise büyük bir hüsrana uğramaktadır. Aldatılma olaylarının açığa çıkarılması ise özel dedektiflerimiz tarafından sağlanan eş takibi hizmeti ile mümkün hale getirilmektedir.

Velayet Davalarına Delil Toplama

Boşanan çiftlerin en büyük sorunlarından bir tanesi, çocuğun velayetinin kimde kalacağıdır. Evliliğinde beklediğini bulamayan ya da ihanete uğrayan kişiler, boşanma davası açtıktan sonra çocuğunun velayetini de haklı olarak istemektedir. Ancak mahkeme, delil yetersizliğini öne sürerek çocuğun velayetinin haksızlığa uğratan kişide kalmasına karar verebilmektedir. Bu sorunun yaşanmaması amacıyla özel dedektifler araştırma yapmaktadır. Toplanan deliller ise mahkemede kullanılarak çocuğun velayetinin alınması sağlanmaktadır.

Öğrenci Takibi Hizmeti

İstinye Dedektiflik hizmetlerimizin arasında, ebeveynlerin çocuklarını daha rahat gözlem altına alabilmesi amacı ile öğrenci takibi hizmeti de bulunmaktadır. Öğrenci takibi ile çocuklarınızın okul içerisinde ya da dışarısında ne gibi aktivitelerde bulunduğu, kötü alışkanlıklarının olup olmadığı gibi birçok konunun tespiti sağlanabilmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

izmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

WHATSAPP
ile iletişime geç